Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Miért van a mellfeszülés?

Miért van a mellfeszülés?

Figyelt kérdés

Ma vagyok a ciklusom 20. napján.

14.én kezdödött a peteérésem.szoval 1 hét a nemvártig.

de a mellem kezd körbe feszülni és ha "nyomkodom" fáj 1 picit.ez mitöl lehet?tudom h ez korai lene a jeleknek,de akkor miért.csak azért mert megfog majd jönni?


2008. szept. 14. 21:39
 1/3 anonim ***** válasza:
Korábban nem volt jellemző ez nálad?Nekem mindig elkezdődött a mellfeszülés mensi előtt 1 héttel. Nem biztos,h meg fog jönni,mert ez terhességi jel is lehet,sajna nem lehet előre megmondani.
2008. szept. 14. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
A peteérés miatt is lehetséges ez! Nekem is volt ilyen, és aztán elmúlt pár napon belül, és megjött, volt olyan, hogy előtte picit megint érzékeny lett. Ez a hormonok miatt van. Egyébként lehet jel, de én nem figyeltem erre, amikor most sikerült, mert előtte is érzékenyebb volt a ciklusom második felében!
2008. szept. 14. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Nekem sosoem fájt a mellem, aztán mikor terhes lettem, akkor a nem várt előtt jópár nappal nekem is fájt.

Szóval szerintem reménykedhetsz!

2008. szept. 15. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!