Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mitől lehet az, hogy pár...

Mitől lehet az, hogy pár hónapja a mensimet két három napig tartó sűrű barna folyás előzi meg?

Figyelt kérdés
Már egy ideje próbálkozunk a teherbeeséssel. Lehet, hogy köze van hozzá, és ezért nem jön a baba?
2010. márc. 22. 15:12
 1/3 anonim ***** válasza:
Nekem is ez a bajom, a dokim szerint sárgatest-elégtelenség miatt. Ez azt jelenti, hogy a méhnyálkahártya idő előtt kezd leválni és a baba vagy nem tud beágyazódni, vagy ha mégis, akkor korai vetélés lesz a vége (nekem 2 ilyen is volt:((((). Érdemes lenne kérned egy teljes hormonprofilt. Ha tényleg ez a gond, akkor a progeszteronból kevesebb van a normáltól.
2010. márc. 22. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Hm. Azóta van ilyen tünetem, mióta volt egy miss. ab-m tavaly ősszel. A dokim erre csak annyit mondott, hogy regenerálódik a szervezetem. Ezek szerint akkor egy hormonvizsgálat kellene. Köszönöm a válaszod!!!
2010. márc. 22. 16:02
 3/3 A kérdező kommentje:
És egyébként Te már túl vagy ezen a vizsgálaton?
2010. márc. 22. 16:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!