Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Nem lehetek terhes, de akkor...

Nem lehetek terhes, de akkor mi bajom?

Figyelt kérdés
Nem lehetek terhes de nem jött meg a menzeszem.Általában 30-35 napra szokott megjönni.Nem rendszeres.Már 43 napja,hogy volt az utólsó menzeszem.Anyukám nyaggatott,hogy terhes lehetek de én tudtam, hogy nem.Csináltam egy tesztet is,hogy biztosra menjek és NEGATÍV.Anyukám el akar vinni dokihoz.De hát nem vagyok terhes.Mit csináljak?Segítsetek légyszi.
2010. márc. 22. 13:38
 1/4 anonim ***** válasza:
Orvoshoz nem csak akkor kell menni ha terhes vagy. Mit gondolsz miért hívják nőgyógyásznak? Minden olyan női dolog hozzá tartozik, nem csak a terhesség. Legyél szépen nagylány és menjél el, mert aztán csak te szívod meg.
2010. márc. 22. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
mennyi idős vagy? 15-16 éves korig, de van akinek később is, rendszertelen a ciklusa. lehet, hogy még neked sem állt be. orvos lassan kezd indokolt lenni, de talán várjatok még egy hetet max. aztán irány a doki
2010. márc. 22. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szia! Ha ennyire sokat késik, anyukádnak igaza van, ha orvossal szeretne erről beszélgetni, és mivel anyukád ennyire határozottan döntött, gondolom nem vagy még nagykorú és aggódik miattad. Nem csak az lehet gond, ha terhes vagy, sok más betegség is okozhat késést vagy kimaradást, amiket jobb minél előbb felfedezni. Ha pedig nem találnak semmit, és ez egy egszeri alkalom, akkor pedig legalább megnyugodhatsz te is és anyukád is, hogy nincs semmi bajod. Egy nőgyógyászati vizsgálat beszélgetéssel együtt nincs 5-10 perc, nem ér ennyit az egész. Szerinte menj el.
2010. márc. 22. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Irány a doki. Lehet,későn volt, vagy nem volt abban a ciklusban peteérésed, azért késik a mensi. Nekem 56 nap volt a csúcs és jó ideig tartott, mire rendbe tettek.:S Persze, ez nem azt jelenti, hogy veled is ez van, de biztos, ami biztos alapon jobb, ha kérsz egy időpontot.
2010. márc. 22. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!