Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Hogyan mondjam el a szüleimnek...

Hogyan mondjam el a szüleimnek hogy terhes vagyok?

Figyelt kérdés

16 éves vagyok és sajnos terhes lettem...a szüleimnek nem merem elmondani mert ilyen téren írtóra kiakadnának, pedig velük kéne megbeszélnem a dolgot de nem lehet...

mit tegyek?(normális válaszokat)


2010. márc. 20. 19:15
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
85%

Háát,két választásod van:

1.Vagy elmondod--mert egy esetleges abortuszhoz kell a szülői nyilatkozat,

2.Megszülöd.

2010. márc. 20. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
87%

állj eléjük és mond el, hogy ez van, és a segítségüket kéred.

nehéz szitu, de ők a szüleid, és az első dühös reakciójuk után már ők is tisztán fognak látni.

mond el, mert minél későbbre halasztod annál több gond száll a fejedre

2010. márc. 20. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
65%
Odaállsz eléjük és kinyitod a szád, azon kijön a hang... Mindegy milyen szavakat mondasz, úgyis úgy reagálnak ahogy habitusuktól telik, a lényeg ugyanaz... Kiskorú vagy, gondolom nem vagy önálló, nincs jogod csak úgy kitalálni hogy akkor most megtartod, mert a szüleidnek is beleszólása, főleg hogy ők tartanak és a gyereket is nekik kéne.
2010. márc. 20. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
75%

Istenem! Szegény... Sajnos nincs mese, össze kell szedned minden erőt-bátorságot, ugyanis őket nem hagyhatod ki a dologból...

Nagyon szorítok Neked. Légy most erős, aztán legközelebb meg óvatos! Vagy meg szeretnéd szülni a babót? Hogy érzel most?

2010. márc. 20. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
81%
Gyereknek gyerek? Maximálisan abortusz ellenes vagyok,de nem a 16 éves korosztálynál.Biztos nem fognak örülni a szüleid,de tényleg csak velük tudod megoldani a helyzetet.Próbáld meg előbb annak a szülődnek elmondani,akivel bizalmasabb kapcsolatba vagy.Ha felháborodnak,ne lepődj meg,inkább mindenben adjál nekik igazat,ígérd meg,hogy legközelebb jobban vigyázol,szóval ilyenkor a "meghunyászkodom" módszert kell alkalmazni.
2010. márc. 20. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:
szívem szerint igen, eszem szerint nem.
2010. márc. 20. 19:32
 7/20 anonim ***** válasza:
100%
Biztosan terhes vagy? Miből gondolod?? Volt pozitív teszted? Voltál nőgyógyásznál? Vagy csak késik a menstruációd?
2010. márc. 20. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
100%

Hidd el,nem fogják letépni a fejed,terhes nőt amúgy sem bánthatnak :-D

El kell nekik mondanod mindenképp.Előbb,vagy utóbb.

Nos szerintem jobb,ha minél hamarabb túl vagy rajta.Apuka hogy áll a dologhoz?

2010. márc. 20. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:
a barátom mellettem áll 100%-osan.
2010. márc. 20. 19:39
 10/20 A kérdező kommentje:
voltam nőgyógyásznál ő mondta hogy terhes vagyok.
2010. márc. 20. 19:39
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!