Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Hogy mondjam el a szüleimnek,...

Hogy mondjam el a szüleimnek, hogy lefeküdtem a barátommal szombaton, nem védekeztünk, és most több, mint 99% az esélye annak, hogy terhes vagyok?

Figyelt kérdés

Nem merem elmondani, félek a reakcióájra, hogy elmondják a többi családtagomnak, és hogy mit fognak rólam gondolni, mert csak 14 vagyok. Azért is félek, hogy még jobban kiakadnak, mert az esemény utáni tabletta 5000 Ft-nál több (és munkanélküliek), a teszt meg csak 10 nap után végezhető el.. és utána már csak az abortusz maradt, ha rosszak az eredmények.

Kockáztassak, megvárjam a 10 napot a teszthez, vagy mondjak el mindent anyunak vállalva a következményeket, és talán megveszik az esemény utáni tablettát? De akkor én szörnyen érezném magam, elsüllyednék, lehet még el is tiltanának jó pár évig szerintem minden fiútól, hogy ilyet tettem..

Nagyon félek, kérlek adjatok tanácsokat!


2009. máj. 17. 21:38
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%
a srác nem tudja megvenni a tablettát?
2009. máj. 17. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:

Az a baj hogy ő 200 km-re lakik tőlem, és most nincs is pénze, így is az utazási pénzre a haverjaitól kért pénzt..

Meg ha meg is tudná venni, akkor max. el tudná postázni, de az mire ideérne.. :S

2009. máj. 17. 21:43
 3/21 anonim ***** válasza:
100%

Inkább gyorsan a tabletta, mint egy borzasztó abortusz...Egy életen át elkísérne.

Ha jó a kapcsolatod a szüleiddel, kérj segítséget. De siess!

2009. máj. 17. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
39%

Hat szerintem meg ez a kerdes kamu, tul ertelmesen ir a kerdes feltevoje ahhoz kepest, amit manapsag a 14 eves felelotlen lanykak produkalnak.


De tegyuk fel, hogy ez a felelotlen lanyka tud helyesen irni es fogalmazni, az azonban biztos, hogy ha valakinek _tenyleg_ ilyen gondja van, az nem fog olbe tett kezzel a szamitogep elott ulni es ismeretlenek tanacsara varni, mikor ketyeg az ora a 72 ora letelteig.

2009. máj. 17. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim válasza:
94%

Szia!

Szerintem akármilyen nehéz is, mondd el a szüleidnek, mert az abortusz még drágább (kb 25-30000 Ft) és veszélyes is. Meg nagyon fiatal is vagy, ugyhogy szerintem inkább vedd be az esemény utánit.Én is vettem már be, igaz rendesen felborítja a hormonháztartást, de jobb mint egy abortusz. A barátod vagy az ő szülei nem tudják kifizetni a tablettát?

2009. máj. 17. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
100%

Az meg ne érdekeljen, mit fognak gondolni a családtagok, te még gyerek vagy. Persze azért odafigyelhettetek volna, hiszen ma már a csapból is az folyik, hogy ÓVSZERt kell használni.

Egyébként biztos vagy benne, hogy pont mostanában voltál termékeny?

2009. máj. 17. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
100%
Minél előbb keress fel egy nőgyógyászt, még nagyon fiatal vagy! Az esemény utáni tabi 72 órán belül felhasználható. Még nem késő! Inkább a bogyó, mint az abortusz, azután lehet, hogy később majd nem lehetne kisbabád! Ha félsz a szüleidtől pénzt kérni, mondd, hogy a suliba kell befizetni!Ezután pedig védekezés nélkül ne legyetek együtt!
2009. máj. 17. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
100%
barátnőd esetleg nem tudna kölcsönadni?
2009. máj. 17. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 A kérdező kommentje:
De igen, sajnos a tanácsotokra várok, mert nem tudom mi tévő legyek.. a legjobban attól félek hogy anyu nem ért meg, vagy elmondja a nagyszüleimnek vagy a tesómnak. És lehet, hogy ezek után már nem fognak bennem bízni..
2009. máj. 17. 21:50
 10/21 anonim ***** válasza:
100%

szia:(

tesóddal nem olyan a viszonyod,hogy elmondhasd?

Az én nővérem egyből hozzám fordult !

Hátha ő segítene:(

De tényleg ne húzd az időt

és szerintem is egy orvossal kéne!

2009. máj. 17. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!