Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Hogy mondjam el a szüleimnek,...

Hogy mondjam el a szüleimnek, hogy lefeküdtem a barátommal szombaton, nem védekeztünk, és most több, mint 99% az esélye annak, hogy terhes vagyok?

Figyelt kérdés

Nem merem elmondani, félek a reakcióájra, hogy elmondják a többi családtagomnak, és hogy mit fognak rólam gondolni, mert csak 14 vagyok. Azért is félek, hogy még jobban kiakadnak, mert az esemény utáni tabletta 5000 Ft-nál több (és munkanélküliek), a teszt meg csak 10 nap után végezhető el.. és utána már csak az abortusz maradt, ha rosszak az eredmények.

Kockáztassak, megvárjam a 10 napot a teszthez, vagy mondjak el mindent anyunak vállalva a következményeket, és talán megveszik az esemény utáni tablettát? De akkor én szörnyen érezném magam, elsüllyednék, lehet még el is tiltanának jó pár évig szerintem minden fiútól, hogy ilyet tettem..

Nagyon félek, kérlek adjatok tanácsokat!


2009. máj. 17. 21:38
1 2 3
 21/21 A kérdező kommentje:
Hát az lett a vége az egésznek, hogy megmondtuk mamámnak hogy mi van, és ő odaadta az 5430 Ft-ot amennyibe került az esemény utáni tabletta.. és bevettem még időben. Szóval minden renben van mostmár.
2009. máj. 26. 15:26
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!