Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehetek terhes ha egyik este...

Lehetek terhes ha egyik este vettem be prostinort s masik este is voltam pasival de akkor nem és még szüz vagyok?

Figyelt kérdés
Egy pasival voltam aki belém hatolt de nem egészzen , és csak kivánt nagyon, én még szüz vagyok aznap este bevettem a prostinort. Biztonság kedvéért másnap megráültem mozogtam és ugy ment el... ö amikor elment lelökött magáról de mégis félek hogy terhes lehetek e v sem? nem volt gumi rajta de nem is hatolt belém....Akkor járt le a menstruáciom.
2008. szept. 12. 18:19
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Kellett volna 2. Postinor.

Ha nem benned ment el, és ráadásul még vérzésed is volt, akkor kicsi az esélye.

De legközelebb ne hagyd ki a védekezést.

2008. szept. 12. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Már bocs, de ha szűz vagy, akkor honnan feltételezed, hogy terhes lettél!! Egyátalán minek vettél be Postinort? A Postinor nem fogamzásgátló!!!
2008. szept. 12. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
0%
Mi az a prostinor?
2008. szept. 12. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim válasza:

Valaki elmagyarázná nekem ez mit jelent : "Biztonság kedvéért másnap megráültem mozogtam és ugy ment el..." ?

Biztos én voka hüe de nem értem. Meg ha nem hatolt beléd meg szűz vagy akkor hogy lennél terhes??

2008. szept. 12. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Tehát:

Te szűz vagy, ugyan beléd hatolt a pasi és lelökött amikor elment, de te teljesen szűz vagy.

Aztán a fogalmazásodról ne is beszéljünk.

Ebből csak arra tudok következtetni, hogy még eléggé fiatal lehetsz. Szerintem ameddig ilyeneken töröd a buksid, addig még ne szexelj (lehetek terhes, ha szűz vagyok?-no comment).

2008. szept. 12. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Na, most dugtatok, vagy nem? Ha benned volt a srác, akkor nem vagy szűz, ha elélvezett benned, akkor lehetsz terhes, ha nem élvezett el benned, akkor rohadt kicsi rá az esély.


Amúgy aki ennyire nem tud megírni egy szöveget, ennyi ésszel ne dugjon, mert úgyis megszívja.

2008. szept. 12. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
81%

Ha már voltál pasival, nem vagy szüsz. Minek kellett a biztonság kedvéért ráülni és mozogni? Hogy beléd menjen?

Ha ráültél akkor beléd is hatolt.

2008. szept. 13. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Szerintem úgy gondolta a csaj,hogy nem hatolt belé a fiú, csakő ült rá,de nem úgy, hogy benne volt a fiú. Gondolom a fiú hímvesszeje kinn maradt,csak kívülről mozgott rajta a lány.Ebben az esetben a terhesség viszont kizárt.
2008. szept. 13. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Jézusom!!! Szex helyett inkább olvasgass, talán fejlődik a fogalmazó (nem fogamzó!!!) készséged!

Amúgy már nem vagy szűz, ha pasival voltál, mert gondolom átszakadt a szűzhártyád...

2008. szept. 15. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Szerintem is igen nehezen értelmezhető amit írtál, de az utolsó előtti válaszolóval értek egyet. Nem hatolt beléd, csak rajta ültél. A barátod pedig a saját hasára élvezett el. A szűzhártya pedig annyitól is könnyen át tud szakadni, ha csak alig dugja beléd a barátod, ha vérzett és fájt is egy kicsit, akkor már valószínűleg nem vagy szűz.
2008. szept. 15. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!