Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha előző hónapban megvolt és...

Ha előző hónapban megvolt és azóta nem voltam pasival, mennyi az esélye, hogy terhes vagyok?

Figyelt kérdés
17 éves vagyok lassan 1 éve jött meg és még nem állt be. Általában 3 napot késik, de most már 3 hetet késett. Épp 2 hónapja voltam együtt a barátommal, persze védekeztünk, de azért az sem 100%-os. Előző hónapban megvolt normálisan, de azóta semmi. Kicsit kezdek ideges lenni, mert ha terhes lennék a szüleim eléggé maradiak és kitagadnának.
2011. júl. 24. 14:50
 1/10 anonim ***** válasza:
nulla
2011. júl. 24. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Semmi.De ha biztosra akarsz menni vegyél tesztet.
2011. júl. 24. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
köszönöm! :D
2011. júl. 24. 20:04
 4/10 anonim ***** válasza:
spéciel én a terhesség 17ik hetéig menstruáltam,tehát saját tapasztalat alapján én a tesztet javasolnám
2011. júl. 24. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Mondjuk semmi tünetem nincs és a hasam is teljesen vékony. am már a 4. hónapban lennék. Étvágyam most nyáron egyre kevesebb és fogytam is 4 kg-ot. Szerintetek? Sajna terhességi tesztet majd Szeptemberben tudok venni,mert itthon nem is próbálkoznék, mivel a szüleimnek még 20 évesen is korai és kitagadnának! =( Barátaim meg nem olyan barátok =(
2011. aug. 12. 20:52
 6/10 Manka68 ***** válasza:

Szia!

Ennyi késés nem normális, el kellene menned dokihoz. Van egy betegség, a PCOS, ami rednszertelen mensest tud produkálni, lehet, hogy neked is ez van. Ez egy jó indok arra, hogy elmenj nődokihoz, a szüleid bármennyire is maradiak, ezt meg kellene érteniük. És ha már ott vagy, arra a kérdésedre is választ kaphatnál, hogy terhes vagy-e. Bár ha rendesen védekeztetek, akkor kicsi az esély.

Viszont ha PCOS-s vagy, azt érdemes kezeltetni, mert nagyon el tud durvulni a dolog. :-(

Mielőtt azt gondolnád, hogy fiatal vagy ehhez, ez a betegség nem korfüggő, bármikor kialakulhat, ha hajlamos vagy rá.

2011. aug. 13. 05:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:

Pontosan.

Ha tényleg kiderül ez a betegség nálad, akkor egy erősebb fogamzásgátlót fognak felírni, hogy a ciszták elmúljanak (legalábbis a barátnőmnek ez volt).

Szerintem azért vegyél egy tesztet, mert a menstruáció megjötte nem zárja ki teljesen a terhességet (bár kétlem, hogy az lennél:), utána pedig mindenképp orvos. Erről nem tehetsz, a szüleid biztosan meg fogják érteni :)

2011. aug. 13. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Rendben köszönöm! Am azt olvastam, hogy lehet attól is a kimaradás, hogy itthon állandóan kiabálnak üvöltöznek és a stressz. Am ti hány %-ot adnátok a terhességre?
2011. aug. 13. 10:39
 9/10 anonim válasza:
0,6 :)
2011. aug. 13. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Most megnyugodtam! De azért most úgy is utazok barátnőmhöz és majd együtt veszünk tesztet, hogy itthon ne jöjjenek rá.
2011. aug. 13. 13:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!