Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Terhesen is "lehet" menstruálni?

Terhesen is "lehet" menstruálni?

Figyelt kérdés

Pénteken teszteltem pozitívat aztån gondoltam még várok pár napot, tesztelek újra és ha az is pozitív irány az orvos.

Hétfőn teszteltem újra 2x pozitív lett.

Ma viszont megjött. Ez lenne amúgy is a rendes vérzésem.

Ma is teszteltem egyet és a menstruáció ellenére mėg mindig pozitív.

Mindenkép felkeresek egy orvost, de ti nektek mik a "tapasztalaitok"?

Hallottam már olyanról, hogy valaki végig menstruálja a terhességét.



2015. nov. 10. 11:44
 1/6 anonim ***** válasza:
azonnal orvos,vérzés sose jelent jot ha terhesség van..
2015. nov. 10. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
nekem van olyan ismerősöm, akinek 4 gyermeke született, mind a 4 mellett rendesen menstruált. Ettől függetlenül én azonnal orvoshoz mennék.
2015. nov. 10. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ha van vérzés terhesség mellett, az általában kevesebb, mint a megszokott. Ha szeretnéd ezt a babát, azonnal menj orvoshoz, hátha progeszteronpótlással meg lehet menteni!
2015. nov. 10. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
A TLC tv csatornán volt egy ilyen dramatizált sorozat "Nem tudtam, hogy terhes vagyok" címmel amikor az érintetteket a közel normális ciklus mellett váratlanul erős hasi görcsök fogták el és röviddel utána megszületett a baba. A biológiában csak valószínűségek vannak és nincsen mérnöki pontosság. Minden előfordulhat, de akár vetélés is, mivel a különböző hormonok a vérből elég lassan tűnnek el.
2015. nov. 10. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Nem akarlak megijeszteni, de nekem az már vetélés volt :(

én nem kaptam semmi gyógyszert, mindegyik orvos azt mondta előfordul.... és vagy megmarad a baba vagy nem

sajnos nem maradt :(


remélem Te szerencsésebb leszel! ne hagyd magad "lerázni"!

drukkolok!

2015. nov. 10. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ha nem darabos és nem rengeteg vér akkor lehet "menstruáció szerű vérzés" de ha terhesség van és közben vérzés azt nem nevezhetjük menstruációnak és mindig gyengébb mint a menstruáció, ritka de van ilyen, de azonnal orvoshoz kell fordulni.
2015. nov. 10. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!