Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Terhesen menstruálni? Meddig,...

Terhesen menstruálni? Meddig, miért, hogy?

Figyelt kérdés
Olvastam, hogy ha valaki menstruál, attól még lehet terhes, és ennek több oka is lehet. Engem az az ok érdekelne, hogy ha valakinek azért jön még meg az egy menstruációja, mert a fogantatás időpontja közel volt a menstruáció időpontjához. Itt a KÖZEL az mit takar egészen pontosan? Én hétfőn voltam együtt a párommal, nem használtunk gumit, de nem is rakta be, viszont közel volt, nedves volt, stb, tehát ugye esély van. Szombaton megjött. Akkor ez a menstruáció lehet még ilyen "közel volt a két időpont" menszesz? Puffad a hasam, és hányok reggelente, fáradékony vagyok, és sokat fáj a fejem. Bár nem terveztük, de én boldog lennék ha ez baba lenne, és tudnám hogy ezeknek a rosszulléteknek van valami értelmes oka. Mit gondoltok? (azon kívül, hogy vegyek tesztet)
2013. aug. 31. 03:50
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha hétfőn nem használtatok gumit, akkor ezeket a tüneteket terhesség nem okozhatja, mert még be sem ágyazódott a megtermékenyült petesejt. Ha most megtermékenyült, jó eséllyel nem lesz baba, mert hétfőre odaér a méhbe és nem lesz hova beágyazódnia (ha ez a szombaton megjött ma van). Mindenesetre én nem hiszem, hogy terhes vagy. Aki menstruál a terhesség alatt, az is általában máshogyan (kevesebb, más a színe, stb)
2013. aug. 31. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
nekem az első hónapban megjött, se görcs se semmi és kb 3 csepp volt és a szine meg ilyen barnás
2013. aug. 31. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
ez nem ez a hétfő meg szombat, hanem az előző
2013. aug. 31. 14:33
 4/5 A kérdező kommentje:
szóval múlt hétfőn voltunk együtt, múlt szombaton megjött, és a tünetek most vannak
2013. aug. 31. 14:35
 5/5 anonim ***** válasza:

Hát lehet terhesség is, de lehet más is. Én vennék tesztet a helyedben, és a hét közepe-vége táján tesztelnék vele.

A barátnőm az első terhességét észre sem vette az 5. hónapig. Addig minden hónapban rendszeresen megjött a menzesze, ugyanúgy fájt neki, ugyanaddig tartott. Az 5. hónapban ment el a háziorvoshoz, hogy nagyon puffad a hasa... :)

2013. szept. 1. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!