Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Terhesen menstruálni?

Terhesen menstruálni?

Figyelt kérdés

Olvastam olyat, hogy van, akinek az első pár hónapban még megjött. Igaz ez?

Beágyazódáskor bordós vérzés nem jelentkezhet amúgy?


2013. ápr. 24. 13:43
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

az nem menstruáció, inkább valami gond, persze találsz olyat, aki pont ezért nem is tudta, csak kb. 8-9 hetesen, hogy terhes, de nem normális dolog úgymond.

a beágyazódásos "vérzés" pár csepp csak, inkább barna

2013. ápr. 24. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Nekem a fiamnál még megvolt rendesen az első hónapban, csak a második hónapban maradt ki, viszont akkor még barnáztam a mensi helyett.
2013. ápr. 24. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Nekem egy héttel előbb jött meg, el vagyok keseredve. :( Igaz első hónap, hogy próbálkozunk, de akkor is.
2013. ápr. 24. 13:59
 4/11 anonim ***** válasza:

Sajnos nekem is megjött... én is nagyon elkeseredtem:(

Engem is nagyon érdekel ez a kérdéskör, mert nagyon sok olyanról hallottam, hogy menstruáltak, de volt baba. Ráadásul én is így születtem meg.

Nekem azt tanácsolták, hogy jövőhéten csináljak egy tesztet azért...

Neked vannak egyéb tüneteid amúgy?

2013. ápr. 24. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Anyukámnak 4 hónapos terhesen még megjött, mikor a húgom várta.
2013. ápr. 24. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Nővéremnek megjött az első hónapban terhesen, mert a nemvárt előtt 1-2 nappal esett teherbe.
2013. ápr. 24. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

ha az tünetnek számít, hogy nem olyan mint szokott. Vöröses, majdnem barna színű, nem fájnak az izmaim, pedig nagyon szoktak, másképpen, szúrva fájtak a petefészkeim és a méhem is... Meg a derekam majd leszakadt...

Te mit érzel? Amúgy nagyon szeretnék és most nagyon jó hallani, h más is hordott ki így egészséges babát. ;)

2013. ápr. 24. 17:01
 8/11 anonim ***** válasza:
Nem teszteltél? Nekem amikor pozitív lett, akkor is egy ideig még tesztelgettem utána, annyira féltem, h vmi lesz. Én a babavárást egy nagy halom teszt megvásárlásával kezdtem:)
2013. ápr. 24. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Két napja negatív lett...
2013. ápr. 24. 17:32
 10/11 anonim ***** válasza:

4-es vagyok..


Én talán fáradtabbnak éreztem magam mostanában, ráadásul néha pici szurkálást éreztem a hasamba. De ezek szerint csak a testem játszott valami furcsát velem:(

Azért ha elmúlik akkor megcsinálok mégegy tesztet, mert igazából nekem sincsenek erős tüneteim úgymond. Majd Te is írj, hogy mi volt!! :)))

2013. ápr. 25. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!