Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ez lehetséges 4-5 hetes terhesen?

Ez lehetséges 4-5 hetes terhesen?

Figyelt kérdés

nem várt után 2 nappal a ma reggeli tesztemen élőben erősebb a teszt csík, mint a kontroll. Azt tudom, hogy ez jó jel, de mitől lehet? Nem lehetek több, mint 5 hetes, mert késői peteérésem szokott lenni.

Köszönöm

[link]



2013. ápr. 13. 07:01
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Most valószínűleg nem késői peteérésed volt! Gratulálok! Nekem ilyen tesztcsíkom kb. 7 hetesen volt. Nem várt után nekem még elég halvány volt. Szerintem simán vagy hat hetes, de majd a doki megmondja UH alapján! Sok boldogságot!
2013. ápr. 13. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm, de hétfőn voltam dokinál, mert már múlt pénteken is halvány, de egyértelmű pozitív tesztem volt és akkor csak vastagabb mnyhártyát látott, így kicsit több lehetek, mint 4 hetes, de 5-nél biztos nem több. Remélem minden ok és ez nem utal semmi gondra.
2013. ápr. 13. 07:40
 3/14 anonim ***** válasza:
ne viccelj már:D egyértelműen terhes vagy, a doki is azt látta, a teszt is igazolta:))))
2013. ápr. 13. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Nem értem mi a kérdés. Voltál dokinál terhe vagy, ennyi. Örülj neki, hogy sötét lett a csík. (nem 10-es erősségű volt?)
2013. ápr. 13. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Corax teszt. Ami engem kicsit zavar, az az, hogy ha ilyen pici a terhesség, akkor a csík hogy lehet ennyire erős. Ellentmondásosnak tűnik. Ha a tesztem 6-7 hetesnek tűnik, akkor hogy lehet, hogy a foki semmit nem látott? Azt tudom, hogy nincs baj, csak mivel 3 éve várjuk őt, kissé aggodalmas lettem. Minden pisinél félek, nehogy vért lássak és a hasam is fájdogál, de tudom hogy ez normális.
2013. ápr. 13. 08:17
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

Más azon aggódik, hogy túl halvány:)))


Nyugodj meg:))


Ha nem tudsz, vegyél egy digitális tesztet, az heteket is ír.

2013. ápr. 13. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2013. ápr. 13. 08:24
 8/14 anonim ***** válasza:
Nem egyszer hallottam, hogy a doki kisebbnek látta a babát, vagy nem is látta, aztán 3-4 hét múlva már akkora volt mint amekkorának lennie kell mensi szerint.
2013. ápr. 13. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem egyáltalán nem baj, ha rős, az utal bajra , ha 6-7 hetesen még halvány. Sajnos tapasztalatból mondom hidd el! Ne ilyen hülyeségeken stresszelj! Örülj a babának!
2013. ápr. 13. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Ne parázz ennyit, örült a Babónak! Tudod hányan szeretnének csak egy pici halvány második csíkocskát? Szóval Adj Hálát a babádért!
2013. ápr. 13. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!