Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha endokrinológushoz megyek,...

Ha endokrinológushoz megyek, mert magas a tsh-m (leletet viszek) és babát szeretnénk, Ő még el fog küldeni valamilyen vizsgálatra vagy az értékek alapján gyógyszert fog adni?

Figyelt kérdés
2010. márc. 19. 09:28
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:

szia, bocsi hogy csak most, de sűrű hetem volt. Az UH-n minden rendben volt, még a TPO értékem is jó lett, de arra való tekintettel, hogy babát szeretnénk kaptam egy minimális gyógyszert, és két hónap múlva kell mennem egy kontroll vérvételre. Az UH nem volt hosszú, még képet is kaptam, de hát nekem ezek semmit sem mondanak. Mindent rendben talált az ultrahangos néni. (-:

Neked hogy állnak a vizsgálatok?

2010. márc. 31. 09:18
 12/15 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Örülök, hogy minden rendben van. Milyen gyógyszert írtak fel neked? Én majd csak április 12-én megyek UH-ra....
2010. ápr. 1. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:

Szia,

Euthyrox 50-et írt fel a doki. Reggel éhgyomorra kell bevenni. Azt mondta két hónap múlva menjek el egy kontrollra vérvétellel együtt, de ha közben terhes leszek, akkor havonta nézik majd a tsh-mat.

Te milyen gyógyszert szedsz?

2010. ápr. 1. 12:51
 14/15 anonim ***** válasza:
Szia! Én Letrox 50-et szedek, de csak napi fél tablettát. Szerintem ez még kevés lehet, gondolom, majd emelni fogják.
2010. ápr. 2. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:

Szia!

Szerintem ha mész kontrollra, és nem változott az érték, biztosan emelni fogják. De nagyon kíváncsi vagyok az UH-ra, hogy mit mondanak Neked.

2010. ápr. 2. 10:47
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!