Peteérést minden esetben kíséri tojásfehérje szerű folyás?
Figyelt kérdés
Ebben a hónapban úgy vettem észre hogy nem volt,akkor valószínűleg nem is volt peteérésem?2010. márc. 18. 20:38
21/23 A kérdező kommentje:
Koszonom szepen a tanacsot, most mar nem vagyok annyira elkeseredve!!!:))
Malnalevelem van, cickafarkat meg nem tudtam beszerezni, de az is meglesz!!
Az Aviva tornanak is utana jarok, arrol is rengeteg jot hallottam mar!!
A malnalevellel ill a baratcserjevel meg kell varni a ciklus kezdetet, vagy barmikor el lehet kezdeni? (30. napon vagyok, mult honapban 47-re jott meg?)
2010. márc. 24. 20:05
22/23 anonim válasza:
A málnalevéllel várd meg, a barátcserjét elkezdheted bármikor.
23/23 A kérdező kommentje:
Koszonom szepen!!!!:))
2010. márc. 25. 20:04
Kapcsolódó kérdések:
Minden jog fenntartva © 2025, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu
A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!