Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Peteérést minden esetben...

Peteérést minden esetben kíséri tojásfehérje szerű folyás?

Figyelt kérdés
Ebben a hónapban úgy vettem észre hogy nem volt,akkor valószínűleg nem is volt peteérésem?
2010. márc. 18. 20:38
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
Nem, ez változó és egyéni.
2010. márc. 18. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
Dehogy :) 2 ciklus is lehet különböző :):) Hát még a nyák :):)
2010. márc. 18. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
nekem fél évente egyszer ha volt ilyen nyákom,pé-m viszont volt minden hónapban.
2010. márc. 18. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen!!!:))

Csak kicsit aggódtam mert az előző 2 hónapban mindig észrevettem ha volt,most meg csak "vizes" folyásom volt!Az ovutesztjeim negativak voltak,de kiderült h rossz időpontban csináltam,úgyhogy ezért nem voltam biztos h volt-e p.é-m!!:))

2010. márc. 18. 21:11
 5/23 A kérdező kommentje:
Ti használtok ovutesztet vagy hőmérőzést vagy csak figyelitek a testi változásokat?
2010. márc. 18. 22:50
 6/23 anonim ***** válasza:
Szerintem a méhnyaknyák állaga minden esetben mindenkinél megváltozik, ha figyesz rá, csak van akinek jelentkezik tojásfehérjés van akinek csak több van, vagy krémesebb. De vminek változnia kell. Mivel az ovuteszted is nega volt, lehet hogy ebben a hónapban nincs ovud, ilyen is van. Ne aggódj..
2010. márc. 19. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
Dehogy kell minden esetben. Én egy teljesen egészséges, fiatal nő vagyok, mégsem éreztem soha semmi változást, sem menstruáció előtt, sem peteérés közben. Pedig nekem van peteérésem, minden hónapban. Szóval nem kell félned, van akinél van ilyen, van akinél nincs :)
2010. márc. 19. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
Én használok ovutesztet, és már hőmérőzök is. A jeleket csak észreveszem, nem figyelem különösebben, pont azért, amit írtam. Első vagyok.
2010. márc. 19. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 A kérdező kommentje:

Koszonom szepen:))

Az ovutesztjeim negativak voltak, de mint irtam, rosszkor teszteltem (mint utolag rajottem...) ugyanis reggeli vizeletbol teszteltem mindig, nem delutanibol!!Gondolom igy nem ad jo eredmenyt??

Nemreg mult el a cisztam, azota nem razodott meg teljesen helyre a ciklusom, orvosnal voltam, vervetelbol nezik a p.e-m, de majd csak jovo heten lesz meg az eredmeny, es mivel nem vettem eszre folyast, az ovuteszteket meg rossz idopontban csinaltam, kivancsi voltam h vajon valoszinu-e h nem volt p.e-m ebben a honapban.

2010. márc. 19. 21:32
 10/23 A kérdező kommentje:
Kedves elso illetve utolso!Ti miota probalkoztok a babaval?Hasznalsz vmit ami segit teherbeesni vagy csak probaljatok "beloni" az idopontot?
2010. márc. 19. 21:34
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!