Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 3 napja kellett volna megjönni...

3 napja kellett volna megjönnie és az ovu tesztem pozitív. Nem jelenthet terhességet?

Figyelt kérdés
Csináltam terhességi tesztet is, de az meg negatív...Nem értem...Sokat csináltam...Mondjuk ennek két napja, az ovu tesztet meg ma csináltam. Tudom, venni fogok még tesztet, de a kérdésem az,hogy lehet terhesség?
2010. márc. 18. 19:51
1 2
 11/19 A kérdező kommentje:
"Az orákel tulajdonképpen "jós"-t jelent, mivel az ovulációs tesztet nem terhesség kimutatására hozták létre, de a molekulák (LH és hCG) evolúciós rokonsága és hasonlósága miatt a digitálison kívül bármilyen ovuteszt képes a terhesség kimutatására (állítólag 70%-os biztonsággal), mégpedig pár nappal hamarabb, mint egy terhességi teszt."
2010. márc. 19. 00:05
 12/19 anonim ***** válasza:
Hű, ezen most nem rágom át, megyek aludni, de holnap elolvasom:) köszi:) még akarok egy babát, azért akarok okosodni:) köszi még egyszer:)
2010. márc. 19. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:

Lh teszt akkor mutat terhességet, ha több napon keresztül csinálod reggeli első pisiből, és a második csík napról napra erősebb. Sajnos egy teszt jóstesztként semmit se ér...

Azért legyen baba.. :-)

2010. márc. 19. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
Na, van már eredmény? Egyébként én a 11-12. dpo-n használtam ovutesztet jósként, de halványabb lett a 2. Akkor olvastam, hogy csak 70% biztonságú, 30%-ban téved - és + irányba is. Aztán a 14. dpo-n a hcg teszt + lett :)
2010. márc. 19. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 A kérdező kommentje:

hűűű... én nem a reggeliből csináltam... :(

Tegnap 5 fele, ma meg most..fél 11kor...A 2 csík ugyanolyan...A mai és a tegnapi is. Ha valakit érdekelne,akkor lefényelem:)

Majdnem erős vonalú. Nem csináltam tesztet, mert ha ma 1-et veszek és negatív,akkor vennék hétfőn is, így erős leszek és csak hétfőn, vagy kedden reggel csinálom meg,remélem sok sikerrel:))

2010. márc. 19. 10:40
 16/19 A kérdező kommentje:
Jajj és még mindig semmi menses ügyben:)))Remélem végre sikerül a babó:)) Még van 3 db ovu tesztem,szóval lekötöm magam a napokban:) De az ovu teszt miért mutatna pozitívat,ha nincs pé-m?? áááááh...nem értem..komolyan nem... Ha most pár napja kellett volna megjönnie. Olyan van,hogy mondjuk nem mutatja ki a terhességet a teszt, csak mondjuk 3 hét elteltével?
2010. márc. 19. 10:43
 17/19 anonim ***** válasza:

Nekem linkelted be azt a tesztet. Hát őszintén szólva meg vagyok lepődve, idáig azt hittem ez egyszerű:D Asszem a kövi babánál sem fogom ezt a fajta jóstesztet használni:D Maradok a már jól bevált tesztecskémnél:) aztán majd veszek egy külön terhességi tesztet is:) És elképzelem, hogy egyszerű ez az egész tesztes dolog:)


No de a lényeg, hogy én is drukkolok neked ezerrel, emlékszem milyen várni :) sajna én 3 évet vártam bébire..

2010. márc. 19. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is erősödött a jósteszt,de baba nem volt:(

Mióta nem figyeltem magam,akkor jött össze:)))))

5+4 hetes km

2010. márc. 20. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is erősödött a jósteszt és én is tökre bevettem, h terhes lehetek, de utánna kiderült, h nem voltam az! Ennek ne dőlj be! Viszont amikor már letettem arról, h babát szeretnék, akkor rögtön terhes lettem. :)

29 hetes kismama

2010. márc. 21. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!