Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 3 napja kellett volna megjönni...

3 napja kellett volna megjönnie és az ovu tesztem pozitív. Nem jelenthet terhességet?

Figyelt kérdés
Csináltam terhességi tesztet is, de az meg negatív...Nem értem...Sokat csináltam...Mondjuk ennek két napja, az ovu tesztet meg ma csináltam. Tudom, venni fogok még tesztet, de a kérdésem az,hogy lehet terhesség?
2010. márc. 18. 19:51
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%
Ezt egyértelműen a terhes teszt mutatja olyat csinálj ne ovut!DRUKK az megy:-)
2010. márc. 18. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
De nem lehet, hogy az ovu teszt sokban alapozható a terhességi tesztre? Mármint hogy hasonló a hormon vagy nemtudom és hogy van-e esély a terhességre...
2010. márc. 18. 20:02
 3/19 anonim ***** válasza:
100%
az ovu tesztet honap kozepen csinaod, a terhessegit legkoraban akkor mikorra nem varod(kb 2 hettel utana)akkor mar mutat a teszt +-at vagy -at
2010. márc. 18. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:
Na igen, de az ovu tesztem pozitív lett, közben 13.-án kellett volna megjönnie. Ezért hiszem hogy van összefüggés. Az ovut csak teszteltem, erre ledöbbentem...
2010. márc. 18. 20:07
 5/19 anonim ***** válasza:
100%
Ha jóstesztelsz, akkor reggel kell. Úgy csináltad?
2010. márc. 18. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
100%

szia, az ovu tesz LH hormont néz , a terhességi hcg-t. Lehetett késői ovulációd is, azt még sok sok nappal utána is pozitívan mutatja ki az Ovulációs teszt, mert az LH áramlás egy folyamat, nem csak azon a napon van, amikor megindul a peteérés.

A terhességi teszt ha negatív, akkor nem vagy terhes tutira:S ciklus elcsúszás lehet? vagy mindig rendszeres?

2010. márc. 18. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:
És nem lehet,hogy nem mutatja még ki a teszt? A terhességi? Reggeli első vizeletből szoktam.
2010. márc. 18. 20:51
 8/19 A kérdező kommentje:
Illetve olvastam,hogy az ovu teszt kimutatja a hcg-t is...Már teljesen nem értem. Ha holnap reggel csinálnék tesztet, tuti megmondaná a tutit...
2010. márc. 18. 20:56
 9/19 anonim ***** válasza:
hm. kicsit kételkedem, hgy az ovulációs teszt hcg-t mutatna ki, mivel a peteéréshez LH hormon kell. Szerintem a kettő teljesen különböző, az ovu tesz nem hivatott kimutatni a terhességet, mert nem ez a funkciója. Hol olvastad? a tájékoztatóján? vagy neten? belinkelnéd kérlek nekem? köszi:)
2010. márc. 18. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:

Igen persze be...:)

[link]

2010. márc. 19. 00:05
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!