Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Csináltam tesztet. Vajon csak...

Csináltam tesztet. Vajon csak a második csíknak a helyét látom?

Figyelt kérdés
Csináltam terhességi tesztet.Mert nagyon fájnak oldalt a melleim,és szurkál a derekam is.Március 2-6ig volt mensim elég rendszertelenül szokott megjönni.Abbahagytam a fogamzásgátlot februárba azota nem védekeztünk.Csináltam tesztet és egy nagyon-nagyon halvány 2.csíkot is látok.Lehet hogy csak a második csíknak a helyét látom?van ilyen?
2010. márc. 18. 07:20
 1/8 anonim ***** válasza:

Szia,

Ha március 2-vel volt meg utoljára, akkor még nem igazán van értelme a terhességi tesztnek. Valószínű inkább, hogy a tüneteket a peteérés okozza, mert most körülbelül a ciklusod felénél tarthatsz. Várj türelmesen, ha április elejéig nem jön meg, akkor csinálj tesztet.

2010. márc. 18. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
69%
A halvány csík is pozitív,nincs olyan hogy csak a helyét látod!:) 2 nap múlva csinálj még 1 tesztet!:)
2010. márc. 18. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat.
2010. márc. 18. 07:32
 4/8 anonim ***** válasza:
69%

Az hogy menstruáltál még nem zárja ki a terhességet!Nekem 3 hónapig megjött a harmadik gyerekemnél!

(a második válaszoló voltam)

2010. márc. 18. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
köszi.Majd csinálok 2 nap múlva másikat.Nagyon remélem hogy jól látom.
2010. márc. 18. 07:48
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Akkor drukkolok hogy úgy legyen!:)
2010. márc. 18. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
köszike
2010. márc. 18. 08:04
 8/8 anonim ***** válasza:
Szia! Van olyan hogy csak a helyét látod, ez a csík a szellemcsík, és semmi de semmi színe nincs, csak egy bemélyedés. Ha azonban egy nagyon picit is színes árnyalata van, akkor baba van a dologban! :) Én szorítok, hogy így legyen! Csinálj újat pár nap múlva reggeli vizeletből, ugyanolyan teszttel és tedd mellé - látni fogod a változást, ha úton van a pici! Majd írj!
2010. márc. 18. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!