Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Missed AB műtét után mikor...

Missed AB műtét után mikor voltál először a Pároddal? Hogyan alakult a folyásod? Mit írtak a Kórszövettani leletedre?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Nekem 3 hete volt Missed AB műtétem, 5. hónapva lépve Ikrekkel.

Nektek műtét után hogyan sikerült összeszednetek magatokat?

Mit vizsgáltattatok meg?

Mikor volt UH-otok?

Hüvelyen keresztül mikor vizsgáltak meg?

Ráírták a papíromra, hogy rendellenes méh és hüvelyvérzésem van!

Ti mikor voltatok először a műtét után a Párotokkal?

Meddig volt folyásotok és görcsölésetek?

Mit írtak a Kórszövettani leletedre?

További gyógyulást testben és lélekben kívánok Nektek!

Üdv.: Anita


2010. márc. 17. 17:29
 1/8 anonim ***** válasza:

Szia!

Jaj, annyira együtt érzek veled, sajnálom a történteket...már válaszoltam nemrég egy hasonló kérdésre, ahol te is irtál utánam.Mi 4 hetére bújtunk össze először igaz nekem 11 hetes volt "csak" a babám, és nem volt méh, és hüvelyvérzésem.Folyásom, barnázásom még utána kb 2 hétig volt.A szövettanin semmi érdemlegeset nem mondtak.Uh a 3 hetes vizsgálaton volt, akkor megállapitották azt is,hogy gyulladásban vagyok, de erről már irtam a másik válaszomban.

Sok sok erőt, kitartást és jobbulást kivánok!!!

2010. márc. 17. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Szia!

Én nem emlékszem Rád.

Mi másfél hétre rá összebújtunk, mert annyira kan.-nak érzem magam.

De azután volt 1 hatalmas görcsöm és már nagyon sok kisebb görcsöm és folyamatosan erős véres lesz a papír, ha pisilek.

Neked a 11 hetes Babádat miért kellett elveszítened?

Mit mondtak vagy szerinted?

Milyen gyulladásba voltál, mivel kezeltek és mik voltak a tüneteid?

Nagyon köszönöm a válaszodat!

Neked is sok-sok erőt és kitartást kívánok!

Üdv.: Anita

2010. márc. 17. 18:00
 3/8 anonim ***** válasza:
Nekem a méhet tartó szalagok gyulladtak be, attól volt a fájdalmam.Állítólag kromoszóma probléma volt, ezért nem tudott tovább fejlődni a baba.De hát ilyenkor csak találgatni tudnak.Lehet korai volt a szeretkezés és emiatt vannak a görcseid, azaz begyulladt valami odabent a "bolygatástól".
2010. márc. 17. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Szia!


A méhet tartó szalagok fájdalmát hol érezted?


Kromoszóma?


Ha begyulladt valami, az szerinted helyrejön magától?


Köszi: Anita

2010. márc. 17. 20:29
 5/8 anonim ***** válasza:

5.hónapban még műtét volt,nem a szülést indították be?


Szerintem azért ilyenkor is jó megvárni a 6hetet.Nekem 8hetes terhességnél volt és akkor azt mondta az orvosom,hogy egy normál ciklusnyit várjak.

2010. márc. 23. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nekem 9 hetes volt a babám, amikor meghalt, rá egy hétre volt a missed ab, utána meg kellett ismételni rá egy héttel, mert bevéreztem. Amúgy az ügyeletről elküldtek, hogy semmi baj, de másnap újra be kellett mennem, mert ömlött a vér, azonnal műtöttek. Azóta sajnos nem jön össze. Májusban lesz egy éve, hogy elvesztettük. Millió vizsgálatot végeztek nálam és hormonproblémáim, autoimmun betegség gyanú van. Már stimuláltak clostyval...talán most lépünk tovább. Nagyon megviselt és így utólag már bánom, hogy kirándultunk Húsvétkor...bár lehet semmi köze ehhez. Májusban volt az esküvőnk is, a műtét után 3 nappal...a nászúton össze akartam bújni a párommal...annyira szerettem volna újra babát....szóval kb. 1-2 hét
2010. márc. 23. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Előző vagyok. Kérdezőnek....hát nem tudom ezt a fájdalmat hogy tudtad feldogozni....5 hónap az már nagyon sok:(
2010. márc. 23. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Sziasztok!

De sajnos meg kellett szüljem a meghalt Babáimat.

Nem akar megjönni a mensim.

A meghalás után egy hétre milyen fájdalmaid voltak?

Milyen vizsgálatokat végeztek Nálad?

Milyen jellegű hormonproblémát találtak?

Autoimmun betegségem nekem is volt 92-ben és állítólag az nem múlik el, akkor sem, ha a tünetei elmúlnak, a betegség megmarad sajnos.

A Closty mire jó?

De az nem hormon gyógyszer???

Ha tudtad volna, hogy ez lesz Te sem kirándultál volna!!!

A műtét után 3 nappal nem voltál még nagyon gyenge?

Jobbakat kívánok Mindenkinek: Anita

2010. ápr. 13. 22:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!