Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szerintetek ez mit jelenthet?

Szerintetek ez mit jelenthet?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Nagyon furcsa álmom volt éjjel, sosem hittem az álmokban, most sem hiszek, de annyira élesen emlékszem rá, hogy nem hagy nyugodni.

Szóval késett a menstruációm, elmentem az orvosomhoz terhességi tesztért, vettem is 3-at, megcsináltam az elsőt, ami pozitív lett, alig hittem a szememnek, negatívért szurkoltam, megcsináltam a másik kettőt, ami azonban értékelhetetlen volt. Elszaladtam a férjemhez, nagyon helyes magas szőke, erős férfi volt :) és ő mondta, hogy csináljak még teszteket, mondom jó, semmi akadálya, de valószínű nem vagyok terhes, mert a másik kettő semmit sem mutatott és kezd is megjönni. Ő erre azt mondta, hogy elhagy, ha nem leszek terhes :( Nagyon szomorú lettem és akkor már a pozitív tesztért szurkoltam.


Számomra azért meglepő ez, mert nekem se gyerekem, se férjem, se párom. Babatervező sem vagyok, bár tény, mostanában egyre többet gondolkozom azon, milyen jó lenne, ha, de utána mindig elvetem a gondolatot, mert még sajnos anyagilag sem állok rá készen :( Talán azért álmodhatnék ilyet, mert kezdenek előjönni az anyai ösztöneim? Tapasztalt valaki hasonlót? Előre is köszönöm a válaszokat!


2010. márc. 17. 12:13
 1/9 anonim ***** válasza:

Amit álmodsz, az a tudatalatid műve, nem a tudatodé. Álmodban dolgozod fel a téged ért benyomásokat, vágyakat, érzelmeket, és mindent, amit elnyomsz vagy fel sem ismersz magadban. Ezek mind előjönnek.


Ha egyre többet gondolkozol babán, nem csoda, hogy álmodni is elkezdtél róla. Hogy az álmod pontosan mit jelent, azt leginkább te tudod megfejteni a saját életed és élményeid, vágyaid ismeretében.


de így, ismeretlenül én annyit tudok mondani, hogy álmodban volt egy nagy változás: előbb negatív tesztért szurkoltál, aztán már pozitívért. Ez a változás valószínűleg a való életben is bekövetkezett benned, vagy legalábbis érik.

2010. márc. 17. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Igazad van én is ilyesmire gondoltam és akármennyire szurkoltam álmomban a negatív tesztért, amikor megláttam, hogy pozitív, csak egy pillanatig voltam elkeseredve és tényleg csak addig aggódtam, utána repülni tudtam volna a boldogságtól, de csak addig ameddig meg nem láttam a másik két tesztet. Mondjuk azt a férjet visszakaphatnám :):)
2010. márc. 17. 12:50
 3/9 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm a választ! Többiek, ti mit gondoltok erről? :)
2010. márc. 19. 18:02
 4/9 anonim ***** válasza:

én is csak tudatalattit írhatok! elég ha csak egy másodpercig gondolsz valamire, vagy csak pár másodperc valami ami mégis megragadta a gondolatodat és máris ott van az álomban! nekem is vannak olyan álmaim, amikben olyan dolgok jönnek elő amikre azt mondom: jééé, erre gondoltam tegnap, de csak egy leheletnyi ideig! :-)


összességében milyen volt az álom, kellemes?

2010. márc. 19. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Igen, nagyon kellemes, először meglepődtem reggel mondom nem hiszem el. Eléggé fura, mert tényleg nincs párom, házasságon eddig nem gondolkoztam, csak utoljára óvodában játszottam menyasszony barbival, az pedig nem most volt :) És most erre olyan férjem volt, amilyet gyakorlatilag mindig is elképzeltem, de sosem határoltam be ennyire és külsőleg sem tudtam volna meghatározni. A hozzállása nem bántott meg, hanem inkább bűntudatot gerjesztett,amiért én először a negatívnak örültem volna és utána meg nagyon boldog voltam :):)
2010. márc. 19. 18:08
 6/9 anonim ***** válasza:
18:07-es vagyok. hány éves vagy?
2010. márc. 19. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
21 :)
2010. márc. 19. 18:26
 8/9 anonim ***** válasza:

előző vagyok. azt hittem már benne jársz bőven a "korban", hogy olyan 30 felé közeledsz! :-)


szerintem inkább a stabil kapcsolatra vágysz tudat alatt vagy a tudatban, aki melletted áll, akinek elmondhatod minden dolgodat.


kívánom hogy megtaláld azt amit keresel, s hogy egyszer az álom valóra váljon egy szép szőke herceggel!

2010. márc. 19. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm, nagyon kedves vagy :):):) Világ életemben fiatal anyuka szerettem volna lenne, családról, babákról, férjről, kertes házról kutyaházzal, kutyákról macskákról álmodtam, de egy ideje már beletörődtem, hogy annyira egyszerűen nem fog menni a dolog, először szerető pár, utána férj, utána apuka :) Remélem azért pár éven belül megvalósul :):)


Nagyon aranyos vagy, hogy ennyit írtál nekem, minden válaszodat felpontoztam :)

2010. márc. 19. 19:38

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!