Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szerintetek,4 napppal mielött...

Szerintetek,4 napppal mielött megkéne jönnie, eshetek teherbe, átlag 28-as ciklusaim vannak. Vagy az már késő?

Figyelt kérdés
2010. márc. 17. 11:33
 1/4 anonim ***** válasza:
Hát elvileg késő, de szerintem megér egy próbát. Van, akinek később van peteérése és rövidebb a menstruáció és ovuláció közötti szakasza, szóval hajrá :)
2010. márc. 17. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

De nem ennyivel. :-) Az ovu és a menszesz közötti idő (a luteális szakasz) normális esetben 12-16 napos, azaz az ovu a ciklus vége előtt 12-16 nappal van valamikor, nem pedig 4 nappal. Elméletileg már legalább 8 napja elhalt a petéd, nincs mit megtermékenyíteni.


De történtek már csodák. Előfordulhat spontán ovu is. Egy próbát megér, nem veszítetek vele semmit.

2010. márc. 17. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Bocs, elírtam, nem akartam kinevetni senkit.


javítás: De nem ennyivel. :-(

2010. márc. 17. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
De ha késöbb lenne a peteérésem, akkor is a 26-i együttlétkor nem foganhat meg a baba, amit kimutatna a 6-ai teszt, nem? Még vándorol a méhig, meg beágyazódik, ahhoz több időre van szükség, ahogy utánnaolvasgattam. HA késöbb is lett volna a pé, mondjuk 21-22. ciklusnapomon, azt nem termékenyítené meg a 25-26-ai sperma nem?
2010. márc. 17. 19:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!