Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Tesztelnétek a helyemben?...

Tesztelnétek a helyemben? Holnap leszek a 14. dpo-n, a 29. napon átlag 31 naposak a ciklusaim. Félek az újabb csalódástól, már 21 hónapja várunk a mi babánkra.

Figyelt kérdés
2010. nov. 23. 14:17
 1/10 anonim ***** válasza:
Én akkor tesztelnék a nem várt előtt, ha valamilyen tünetet észlelnék magamon (amit egyébként sosem).
2010. nov. 23. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
A következő tüneteim vannak: mellfeszülés, alhasi szurkálás, gyakori pisilés(kb 20 percenként, csodálom hogy a főnököm még nem szólt be), a méhszájam fent van, és lelassult anyagcsere. A hőmet nem vezetem, de megmértem tegnap meg tegnapelőtt du és 37,1-37,2 volt.Nem tudom ez jelent-e valamit. Viszont a ciklusom 17.napjától Ultrogestant kell használnom sárgatest elégtelenség miatt.Lehet hogy ez kavar be? Írjatok!
2010. nov. 23. 14:32
 3/10 anonim ***** válasza:

első vagyok:

a gyógyszerek megkavarhatják az egész ciklust, délutáni két nap kiragadott hőmérsékletből nem lehet következtetést levonni, a többi tüneted meg lehet PMS tünet is.

Én várnék még, ha ott van az a baba, amit szívből kívánok, akkor ott lesz még három nap múlva is...

Szorítok!

2010. nov. 23. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen!:-)
2010. nov. 23. 15:00
 5/10 anonim válasza:
nincs folyásra utaló jel?az is jelenthet mensit is babát is.
2010. nov. 23. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Inkább krémes folyásom van, de nem igazán tudom megállapítani mert az Ultro hüvelytablettát kell alkalmaznom.
2010. nov. 23. 15:59
 7/10 anonim válasza:
NEKEM IS MINIMÁLIS KRÉMES....NEM IS ÉRTEK MÁR EZEKHEZ A FOLYÁSOKHOZ HOGY MOST JÓ VAGY NEM JÓ KELL LENNI VAGY NEM, HA MOST SEM JÖTT ÖSSZE AKKOR PETEVEZETÉK ÁTFÚJÁSRA MEGYEK......SOK SIKERT NEKTEK:)
2010. nov. 23. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

felesleges előbb tesztelni. Esetleg pozi lesz, de csak nagyon halványan, akkor meg azon aggódsz.

Várd ki a nemvártat, aztán ha nem jön, akkor tesztelj utána, és tuti rendesen mutatja.

2010. nov. 23. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Végülis nem mertem tesztelni. Igazatok van, inkább várok még péntekig.

16.30-asnak nagyon drukkolok, remélem nem lesz szükséged arra a petevezeték átfúvásra!

Majd megírom az eredményt! Mégegyszer köszönöm, és szép napot nektek! :-)

2010. nov. 24. 07:12
 10/10 A kérdező kommentje:
Ma teszteltem, negatív lett. :-(((
2010. nov. 26. 07:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!