Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ciklus 30. napján már nem...

Ciklus 30. napján már nem csak reggeli vizeletből lehet tesztelni? Az átlag ciklusaim 27 naposak.

Figyelt kérdés
2010. ápr. 28. 11:48
 1/6 anonim ***** válasza:
Szerintem már kimutatja, ha terhes vagy, de ha biztosabban akarod tudni, akkor inkább reggeliből tesztelj.
2010. ápr. 28. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Sok leendő kismama teszi fel a kérdést, hogy vajon melyik terhességi teszt a legjobb. Most itt a hamisítatlanul pontos válasz erre a kérdésre!


A különféle tesztek más-más érzékenységtől mutatják ki a HCG hormont a vizeletből. Egy részük 50-100 u/ml egységnyi HCG-t képes csak kimutatni, ezért ezek jó eséllyel az egészen friss terhességeknél még negatív eredményt produkálnak. A tesztek javarésze 20 egységnyi HCG-t már képes kimutatni, míg létezik olya szuperérzékeny teszt, amely már 10 egységtől kimutatja, azaz már egészen korai terhesség kimutatására képes.


Nem érdemes azonban azonnal az aktus után a tesztért rohanni, hiszen a HCG hormon csak a beágyazódástól kezdve kezd termelődni a szervezetben, azaz kb. a fogamzás után 7-12 nappal és még ekkor is kell 1-2 nap, mire a vizeletből kimutatható lesz.


Lássuk melyik teszt, milyen érzékenységű:


Qupido: 10

Rapi preg corax: 20

Rapi preg direct: 20

Gabriel: 20

HCG: 20

Medi-lab: 20

Clear blue: 50


Találtam neked ilyet! nem tudom milyen tesztet vettél.

2010. ápr. 28. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
még egyenlőre semmilyet, apára van bízva a dolog. de akkor a biztosabb eredmény érdekében várok reggelig. köszönöm a válaszokat. :)
2010. ápr. 28. 13:23
 4/6 anonim ***** válasza:
Szia! Nekem a netről rendelt 75ft-os one step 10-es terhességi tesztem a nemvárt előtt 4 nappal kimutatta a terhességet. A lilly 25-ös, szintén olcsóbb a gyógyszertári teszteknél, és az meg a nemvárt előtt 1 nappal mutatta ki,h. babaás vagyok.A ciklusom 13. napján ovuláltam, és a 10-es teszt már a 24. napomon jól kivehető pozi volt. El sem kell mondanom, h. milyen boldog voltam. Szerintem is reggel nyugodtan tesztelhetsz, én drukkolok, és írd meg az eredményt!
2010. ápr. 28. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Sziasztok lányok! Teszteltem, erős pozitív lett. Elsírtam magam örömömben. De azért holnapután még egy reggelit tesztelek...
2010. ápr. 28. 17:57
 6/6 anonim ***** válasza:
Őszintén, tiszta szívből gratulálok nektek:-)) Olyan jó ilyen híreket olvasni:D
2010. ápr. 28. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!