Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » S. O. S Mit lehet tenni?...

S. O. S Mit lehet tenni? Esetleg szedni ilyenkor?

Figyelt kérdés
Tavaly áprilisban voltunk sperma vizsgálaton és 10millió volt a páromnak azt mondta a doki ne ártana egy rutin vizsgálat igy tegnap megint voltunk katonákat számoltatni és már csak 2,4volt ami életképes!kicsit el keseredtem!szombaton megy a párom vérvételre!de én vehetek vagy tehetek valamit?
2010. márc. 17. 11:01
1 2 3
 21/30 A kérdező kommentje:
nem most nem iszom!kicsit elegem lett abból is fél évig ittam vagyis van itthon csak kicsit most le áltam róla!akkor hagytam abba mikor el ért az hogy be sokaltam!de most megint kezdek kicsit "ki békülni" magammal!:-)
2010. márc. 17. 12:02
 22/30 anonim ***** válasza:
És minden eredményed okés mostanában? Hogyhogy nem volt peteérésed? Mostmár gyógyszerek nélkül is van? Jó ilyet hallani :):)
2010. márc. 17. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 A kérdező kommentje:
igen mert most két hónapja nem szedek gyógyszert és mostebbe a hónapba is volt tojásfehérjés folyásom ami peteéréskor van meg utánna görcsolt a hasam!ami akkor van ha a folyadék igy szét megy vagy ilyesmi:-)szóval most volt gyógyszer nélkül is!
2010. márc. 17. 12:17
 24/30 anonim ***** válasza:
Na akkor minden oké :):) Hőmérőzni szoktál? A teákat amiket ittál nem kell abbahagynod, de tény, jobb, ha ez a "nem érdekel mostmár" stílus következik. Akkor nem foglalkoztok vele, és sokkal több esélyetek van a babára :)
2010. márc. 17. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 A kérdező kommentje:
igen most már annyira nem görcsölök rajta most már csak a "muszály dolgokat" csináljuk mint a doki a gyógyszerek meg az ilyesmik!de rendes vagy nagyon!neked amugy van babód?meg köszi az eddigi segítségeket!
2010. márc. 17. 13:46
 26/30 anonim ***** válasza:

Szia!


Arra nem gondoltatok, hogy pont az lehet a baj, hogy szakács? A heréket mindig éri a meleg főzés közben ami rontja a spermaképet. Én rákérdeznék a dokinál, hogy ez mennyit ronthat a helyzeten...

Azért fel a fejjel, és sok sikert!!!!!

2010. márc. 17. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 anonim ***** válasza:
Nem nekem nincsen, még csak párom sem :( Pedig pont most kezdenének ébredezni az anyai ösztöneim :( Én csak a teherbeeséshez értek, de a saját problémáimat sajnos nem tudom orvosolni :)
2010. márc. 17. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 A kérdező kommentje:
meg modom oszinten hogy gondoltam ra!de...nem tudom ez ellen mit tudnek tenni?munkahely valtoztatas?kicsit durva lenne!nem tudom!amugy aki egesz nap irt nekem uzenem neki hogy ki tartas egyszer mindenki el eri amit szeretne neha idobe tellik!mondom en!:-)igaz most sokan meg lepodnek hogy csak21eves vagyok de ha nem kezdtem volna mar ezeket a dolgokat lehet hogy dupla annyi idobe telne mire teherbe esnek!es nem is banom hogy ideje koran bele vagtam!bocsi hogy nincs ekezet de telefonrol netezek most:-)
2010. márc. 17. 18:44
 29/30 anonim ***** válasza:
Én is 21 vagyok és repes a szívem, hogy ilyen fiatalon ilyen komoly életet élsz :):) végre valaki aki fiatalon alapít családot, nem 40 évesen jut eszébe, hogy hoppá :):) Nagyon nagyon örülök nektek :):):)
2010. márc. 18. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 A kérdező kommentje:
köszönöm!:-)de jó hogy azért van még rajtam kívül is aki igy látja!sok boldogságot kívánok neked!de tényleg!én meg még csak probálkozom!mint eddig!:-)
2010. márc. 19. 09:08
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!