Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » S. O. S Mit lehet tenni?...

S. O. S Mit lehet tenni? Esetleg szedni ilyenkor?

Figyelt kérdés
Tavaly áprilisban voltunk sperma vizsgálaton és 10millió volt a páromnak azt mondta a doki ne ártana egy rutin vizsgálat igy tegnap megint voltunk katonákat számoltatni és már csak 2,4volt ami életképes!kicsit el keseredtem!szombaton megy a párom vérvételre!de én vehetek vagy tehetek valamit?
2010. márc. 17. 11:01
1 2 3
 11/30 A kérdező kommentje:
mindent meg eszik szinte!meg csinálja magának!szakács:-)
2010. márc. 17. 11:34
 12/30 anonim ***** válasza:
Ha 2,4 millió teljesen életképes, akkor értem :) Ezek a kaják, amiket felsoroltam alapból erősítik a szervezetet, javítják az állóképességet, szóval ezt mindenképp ajánlom, akár ma is főzhetsz ilyesmit vacsira :):)
2010. márc. 17. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/30 anonim ***** válasza:
Úúúú, de szerencsés vagy, szakács a párod :):) Akkor biztosan remekül főz, nem tartok előadást arról, hogy mennyire fontos a friss alapanyag, ő még nálam is sokkal jobban tudja :) Vedd rá, hogy pároljon zöldséget :):) Olyan finomak mellé a grillhúsok, én imádom. :):)
2010. márc. 17. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/30 A kérdező kommentje:
rendben!a csirke már meg van:-)
2010. márc. 17. 11:37
 15/30 A kérdező kommentje:
az biztos is hogy jól föz meg finoman is de hogy itthon azt sem tudja fogy hol a fakanál az is biztos!itthon még teát sem főz!:-)na igy is jól jártam vele?!:-D
2010. márc. 17. 11:39
 16/30 anonim ***** válasza:
Hehe :DDD Ezen jót nevettem :DDDD Akkor csinálj te neki párolt zöldséget :):):) A tőkehalmáj és a halak is nagyon nagyon egészségesek, rákmegelőző hatásuk is van :):) Szóval tényleg egyetek ilyesmiket, nagyon finomak is, és iszonyú egészségesek :):)
2010. márc. 17. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/30 A kérdező kommentje:

Na olyan van itt hogy:

volume 4.0ml

-----------------

concent. 7m/ml

prog. motil 11%

norm. morph 15%

----------------

motile sperm concetration 0.7m/ml

Functional sperm concetration 0.6m/ml

-----------

all sperm 28.0m

motile sperm 2.80m

func. sperm 2.40m

-----

2010. márc. 17. 11:45
 18/30 anonim ***** válasza:
Igen, minden oké, csak ez a 2,4 az aggasztó, de hidd el rendbe jön, ha máskor volt jó eredménye, akkor egyértelmű, hogy rendbe fog jönni, tehát nem maradandó gondról van szó, akkor már az előző spermavizsgálaton is rosszak lettek volna az eredményei. Semmi gond nem lesz nálatok :) Pontosan mióta próbálkoztok babával és milyen praktikákat próbáltatok már ki? Téged is vizsgáltak már?
2010. márc. 17. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/30 A kérdező kommentje:
már 3,5 éve igen én folyamatossan járok dokihoz nekem nem volt pete érésem akkor volt jó a párom sperma száma engem injekcióztak meg gyógyszereztek meg ovu teszetm is van az elején hőméröztem meg ittam teákat meg vettem ugy nevezett "Női Cseppeket" az is ittam!meg párnát is rakok a popom alá:-)most meg hogy én okés vagyok most meg nincsenek katonák:-/
2010. márc. 17. 11:58
 20/30 anonim ***** válasza:
És neked rendben van mostmár a peteérésed? Minden oké nálad? Azért az esélyeket még mindig megdobhatjátok a teákkal :) Vagy iszod őket most is?
2010. márc. 17. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!