Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » S. O. S Mit lehet tenni?...

S. O. S Mit lehet tenni? Esetleg szedni ilyenkor?

Figyelt kérdés
Tavaly áprilisban voltunk sperma vizsgálaton és 10millió volt a páromnak azt mondta a doki ne ártana egy rutin vizsgálat igy tegnap megint voltunk katonákat számoltatni és már csak 2,4volt ami életképes!kicsit el keseredtem!szombaton megy a párom vérvételre!de én vehetek vagy tehetek valamit?
2010. márc. 17. 11:01
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:

Szia!

Nem Te nem tehetsz semmit!

Vsznű, hogy inszeminációt fognak alkalmazni, ne aggódj az ugyan olyan sikeres lehet, mint a természetes úton való teherbe esés!

2010. márc. 17. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
Szia! Nem, te semmit sem tehetsz. Remélhetőleg a vérképből ki fog derülni, hogy mi okozza az alacsony spermaszámot a párodnál. Ha van vérkép eredményed, akkor írj és megpróbálok segíteni :)
2010. márc. 17. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 A kérdező kommentje:

olvastam itt az oldalon hogy van olyan férfi aki clostyt szedett és nagyon meg ugrott neki az ugyan az a fajta lehet amit én kaptam vagy az külön ffi-nak való?

meg vannak ezek:prexeed,fer 14,maca vibe,multi maca!ezek mennyire jók?

2010. márc. 17. 11:16
 4/30 A kérdező kommentje:
szombaton ha ide írok a vérképről akkor meg tudod majd nézni?vagy?előre is köszi
2010. márc. 17. 11:17
 5/30 anonim ***** válasza:

Igen, ha ide írsz, akkor meg fogom nézni :) Abból látni fogom, hogy mi az, ami magas vagy alacsony neki és te is látni fogod a papíron, hogy ami ki van vastagítva annak mennyi a normál értéke és a te párodnak mennyi van belőle.

Ameddig nincs vizsgálati eredmény, addig ne szedjen be semmit a párod. A clostyt meg főleg ne, a végén még melle nő. Hormontartalmú készítményt semmiképp, ezek a fer14, maca vibe és társai is bár hozhatnak eredményt, de ha van egy alap probléma, azt nem fogják kezelni. Volt mostanában beteg a párod? Fertőzése volt? Allergia? Bélférgesség? Dohányzik?

2010. márc. 17. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 A kérdező kommentje:
semmi betegsége ninc smondjuk az igaz hogy dohányzik de hálisten nem lánc bagós napi 3 szálat ha el szív!
2010. márc. 17. 11:23
 7/30 anonim ***** válasza:
Az tényleg semmi. A vérképből úgyis ki fog derülni, hogy van-e bármi problémája. Talán van valahol egy kisebb gyulladása, akár fog vagy tényleg bármi, a legapróbb gyulladás is válthat ki ilyen hatást. Ezt ha kezelik vagy ha magától elmúlik, akkor újra normális spermaszáma lesz a párodnak :) Az is közrejátszhat, ha otthonról vittétek a spermamintát. Na most ezen a kis katonák hamar megpusztulnak a szabad levegőn, így akár ez is okozhat ilyen téves eredményt, bár azért ezt a doki is észrevette volna, ha ez a gond. Más gond nincs a férjednél csak a spermium száma? A mennyisége rendben volt az ejakulátumnak? És az életképes spermiumok mozgása?
2010. márc. 17. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
Még egy kérdés: Vegyesen táplálkozik a párod? Tehát mindent eszik? Amit ajánlhatok nektek mindenféle vizsgálati eredmények nélkül az a párolt zöldség. Kimész a piacra, veszel répát, borsót és brokkolit és ezt megpárolod. Más zöldségeket is tehetsz hozzá, a brokkoli nagyon jót tesz. Szinte egyedülállóan tartalmaz szelént, tehát nagyon egészséges. Sokan nem szeretik pedig nagyon finoman is el lehet készíteni :) Ezen kívül mást ne, tehát semmilyen vitamint vagy gyógyszert ne szedjen be a párod, addig, ameddig nincs vizsgálati eredményt. Párolt zöldségeket azonban eredményektől függetlenül akár minden nap lehet fogyasztani, nagyon nagyon egészséges :)
2010. márc. 17. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 A kérdező kommentje:
2,4millio az életképes!azt mondta a doki hogy a mennyisége nem rossz!meg amikor tavaly áprilisba voltunk akkor is igy vittük akkor jó volt!vagyis jobb!le írjam hogy mi van a papíron?nem tudom mennyire érted biztos jobban mint én de nekem ez rohadtul kínai!:-/
2010. márc. 17. 11:32
 10/30 anonim ***** válasza:
Ja és még egy jótanács: Halakat szeretitek? Lehet kapni tőkehalmájat, saját olajában így van ráírva a konzervre. Mindenkinek ajánlott ilyet is enni néha. Nagyon egészséges :) A meddőségek egy része a helytelen táplálkozás miatt van. A fő probléma a gyorskaják, ezek a fagyasztott fasírtok, rántott húsok, a fagyasztott zöldségek, pizza, zacskós leves. Mindig friss zöldségből kell készíteni az ételt és változatosan kell étkezni és ha lehet akkor szezonális zöldségeket használjunk, bár a brokkoli már igencsak kifogyóban van, azt azért most is mindenképp megéri ennetek :)
2010. márc. 17. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!