Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Pozitívat teszteltem a mensese...

Pozitívat teszteltem a mensesem napján, de ugyanúgy menstruálok mint szoktam, ilyenkor mi van?

Figyelt kérdés
Járt már így más is?Megmaradt a baba?
2010. márc. 17. 08:01
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Ezt egy orvos tudná megmondani!
2010. márc. 17. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Tesztelj másik tszt-tel,és ha az is + irány a doki!
2010. márc. 17. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Van akinek jön mensi pár hónapig mikor már terhes.Ne ijedj meg ezért.Hívd fel az orvost.Soknak megmarad attól még a pici baba.
2010. márc. 17. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
egyik ismerösöm is három honapig még mensizett utána ezt elfelejtettem irni
2010. márc. 17. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Én is voltam így,s mikor megjött a baba se volt már meg:-(Irány a doki!!!!!
2010. márc. 17. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Sajnos nincs tesztem,de félretettem a reggeli pisim,s megcsinálom még ma.Csak LH tesztem van,azt használtam jóstesztként,ezért is csináltam terhességitesztet mert bár tüneteim nincsenek de az lh teszt erősödött.A ma reggeli mégerősebb mint az eddigiek...Hááát,meglátjuk mi lesz...
2010. márc. 17. 08:43
 7/9 anonim ***** válasza:
Nekem ugyanez volt és méhenkívüli volt sajnos, az volt az oka. Majd írj, h mi lett.
2010. márc. 18. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:

Szia! Mivel csak egyet teszteltél, tényleg több oka lehet, hogy menstruálsz. Egyik, hogy tényleg terhes vagy. Sok nőnél előfordul, hogy a terhessége idején is menstruál még 1 vagy többször. Csinálj mindenképpen még egy tesztet. Nem kell a vizeletet eltenni, mindenképpen friss vizelettel érdemes tesztelni.

Másik ok, hogy, tényleg megfogant a baba, de sajnos elment, sok nőnél előfordul ez, észre sem veszik, ha nem tesztelnek. Próbálj még egy tesztet csinálni a napokban. Persze, a legmegbizhatóbb a vérvétel HCG hormonra. Elmész bármelyik magánklinikára vagy egyéb helyre. Tudom ajánalni a Nyírő Gyula Korháznak a laborját, tudom, hogy oda nem kell beutaló, ha fizetsz es még aznap kész van az eredmény, 3778 forintba kerül ez a vizsgálat. Viszont, ha magánklinikára mész, az több nap általában.

És persze lehet egészségügyi oka is, hogy pozitív lett a teszt, de mégsem vagy terhes.

És a teszt is tévedhet egyébként... Lehet, hogy tévedett és nem is vagy/voltál terhes. Ezért érdemes több tesztet csinálni vagy vérvételt. 1-2 héten belül pedig, ha tényleg úgy érzed, hogy teherbe estél, érdemes elmenni ultrahangra.

A te esetedben nekem az a véleményem, hogy vagy tévedett a teszt és nem vagy egyáltalán terhes. Vagy,hogy igazat mutatott, de elkezdtél menstruálni és biokémiai terhesség volt, így észrevétlenül el is ment.

2010. márc. 18. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

2-ik vagyok

Voltál dokinál?Vagy sikerült másikkal tesztelni?Mi az eredmény?

5+3 hetes km

2010. márc. 19. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!