Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mi lehet az oka a szúrkálásnak?

Mi lehet az oka a szúrkálásnak?

Figyelt kérdés
Miután este együtt voltunk apával és aktus után nem sokkal szurkákni kezdett a hasam és lüktetni erősen, tegnap egész nap olyan nehéznek éreztem a hasam alját és nagyobb levegővételnél kicsit szúrt
2010. márc. 17. 07:03
 1/6 anonim ***** válasza:
Apáddal? brr...
2010. márc. 17. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Apával-párjával!!! Első válaszoló!

Nem lehet hogy most lesz tüszőrepedésed?!? Vagy a méhszáj ahogy mozog, máshol állt és apa megbökte neked és azért, szerintem aggodalomra semmi okod! Tudod egyébként mikor lesz ovud?

2010. márc. 17. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Istenem!!!

Egyesek milyen éretlenek!!! Az ilyen minek irogat ide? Már olvasgattam egy-két ocsmány beszólást.A gyengébbek kedvéért: Apa=a férjem Az apa becenév.

Bocsánat de nehezen tűrőm a bunkóságot!

2010. márc. 17. 12:08
 4/6 A kérdező kommentje:

Kedves második válaszoló!

Ez a baj, hogy mióta letettem a gyógyszert, azóta nincs mensim, csak ha gyógyszerrel meghozzák.most orvoshoz járok csak a magyar eü olyan aljas modon bánik a betegekkel, hogy képtelenség kontrollra időben bejutni. Üldözni kell a dokit. Így még nem tudom mi a bajom.

2010. márc. 17. 12:11
 5/6 anonim ***** válasza:

Ajánlom akkor neked hogy rendelj gynex cseppet mert tuti jó. Szinte túl sok mindenre! Ha beírod a startlap keresőbe, rengeteg részletes leírást találsz róla ill. azt is hogy hol tudsz rendelni. Ártani nem fog az tuti. Én is Apácskának hívom a férjemet :)

2. válaszoló voltam

2010. márc. 17. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
bocsánat, de nem tudtam kihagyni. legközelebb türtőztetem magam. nekünk még nincs gyerekünk, de nem akarom, hogy a férjem Anyának, vagy én őt Apának szólítsam majd. hogy miért, arról most nem regélek. de, lehet, hogy fölvetem a kérdést itt. (mármint, hogy ki, hogy szólítja a párját, stb.)
2010. márc. 17. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!