Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mit tegyek, hogy ne állandóan...

Mit tegyek, hogy ne állandóan az járjon a fejemben, "Most vajon sikerült- e? "?

Figyelt kérdés
Leszoktam a cigiről, újra elkezdtem tornázni, állandóan sürgök- forgok. Új lendületet vettem a melóban is. Mégis azt várom, mikor nem jön meg. Lassan vánszorognak a napok. Pedig még csak 2 hónapja próbálkozunk. Mit javasoltok, mit tehetnék még, hogy eltereljem a gondolataimat?
2008. szept. 11. 10:15
 1/8 anonim ***** válasza:

Szió!

Nálam is igy volt, én turelmetlen vagyok, bar tudom, nem fog korbekergetni a gyerekem haromszor, hogy miert nem harom honappal elobb fogant.. kértem a nodokitol olyat, amitol nagyobb szazalekkal teherbe esek. ez volt a mastodynon, pusztan homepatias szer. egy honap mulva nem volt eredmenye, szegeny nogyogyaszomat megint zaklattam, erre irt fel clostit, amivel az elso honap utan osszejott.


Én nem gondoltam rá állandóan (csak nagyon sokszor :))), viszont a parom is meg en is mindketten magunkat hibaztattuk amikor negativ lett a teszt.


Szerintem gondolkozz ugy, hogy sikerulni fog, elobb utobb biztosan (ha ugy nezed, hogy havonta 20% eselye van a paroknak, az nem sok), nem kell nem gondolnod rá, hanem inkabb tervezgess! a lakast hogy fogjatok atalakitani, mi hol lesz, stb. mert elobb utobb jonni fog a babóca, csak kis turelem kell. Szóval ne azon gondolkozz, hogy mikor jon, hanem azon, hogy amikor jon, akkor mit kell tenned, és akkor talan kevesbe is fogsz stresszelni, (es a babaprojectben szerintem az is sokat szamit, hogy mennyire stresszelsz, ott minden szamit)

2008. szept. 11. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ. :)


Igazad van. De olyan furi a dolog. Mert várom, mikor lesz már babó, de vhol - talán babonából- félek is egy kicsit a tervezgetéstől. :)

2008. szept. 11. 11:24
 3/8 anonim ***** válasza:

Előbb utobb, igy vagy ugy lesz! nagyon sokfelekeppen lehet "turbozni" azt a 20%ot, és tényleg, csak nekunk szamit az a par honap, de tényleg beszélj a nodokiddal, ha ugy erzed nem tudsz varni.

de hidd el, elobb utobb osszejon!

2008. szept. 11. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
az első hónapokban én is így voltam, de aztán kezdtem beletörődni és belefáradni, azóta eltelt két év és még mindíg semmi.
2008. szept. 11. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Én azért még reménykedek, végülis még csak nemrég kezdtük.


Azt hiszem megfogadom a tanácsotokat és elmegyek a dokihoz. Áprilisban az éves rendszeres vizsgálaton azt mondta, elvileg semmi akadálya a terhességnek.

2008. szept. 11. 13:59
 6/8 anonim ***** válasza:
nézd,a 2hónap még semmi,miért kell egyből arra gondolni hogy nem sikerül?a gondolataidat pedig semmivel nem fogod tudni elterelni,mert akarod nagyon a babát!de nem is kell,az nem árt hogy gondolsz rá!én például nem tudom,de nem is akarom elterelni,akarom,vágyom rá,és kész.
2008. szept. 11. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Ez a dolog engem is kiakaszt nyugi. Ráadásul folyton kérdezik, hogy akarunk-e babát? én mondom igen, csak még nem jön. Erre a válasz: ne akard görcsösen, és akkor majd jön!.

Hülyeség! Üzenek mindenkinek, hogy aki akarja, az igenis akarja, és mondja ki magában, vagy hangosan többször, hogy :lesz gyerekem, terhes leszek, stb. Én olvastam a vonzás törvényét, ahol azt írják, hogy ha nagyon akarunk valamit az beépül a tudatunkba és sikerülni fog. Úgyhogy nyugodtan akard csak. Mi most vagyunk a 4.hónapos próbán, és soha nem fogom feladni, csak akarni!!!

2008. szept. 11. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Egyetértek az utolsó válaszolóval, lehet nagyon akarni és be is jöhet. Az első baba egyből összejött, a második másodikra, de mikor az első próbálkozásután megjött én is elkezdtem nagyon akarni, ráfeledkeztem a terhes nőkre, kívántam, hogy nekem is ilyen nagy pocim legyen, vágytam rá minden porcikámmal és sikerült, most próbálkozunk a harmadikkal, még csak egy hónapja, remélem most is bejön a nagyon akarás , mert most én se tudok nagyon másra gondolni.
2008. szept. 24. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!