Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A menses elmaradása után...

A menses elmaradása után hányadik nap lehet teherbe esni? 17 napja nincs mensesem. Ha terhes vagyok mért nincs más jele? Amúgy sokat idegeskedem, mióta nem jött meg pláne. Ez is közre játszhat?

Figyelt kérdés
2010. márc. 16. 17:34
 1/4 anonim ***** válasza:
Tesztet csináltál?
2010. márc. 16. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Szia!


Nekem sem volt semmi tünetem, de miután késett 14 napot, a 15-en csináltam tesztet, + lett.

2010. márc. 16. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Hülyeséget kérdezel, ha elmaradt a menszeszed, az már egy jele lehet annak, hogy terhes vagy.


A másik, hogy a menszesz hosszának SEMMI KÖZE ahhoz, hogy mikor eshetsz teherbe. A menszesz ELSŐ NAPJA az, ami számít, mert ez a ciklusod első napja is. 28 napos ciklusnál a ciklusod 14. napján vagy a legtermékenyebb, de ez előtt egy héttel és ez után 2 nappal is teherbe eshetsz, ha nem védekezel. A nők "termékenységi ablaka" igen tág lehet, annak ellenére, hogy a petesejt csak egyetlen napig megtermékenyíthető. A hímivarsejt azonban, ami megtermékenyíti, akár egy hétig is elvan benned, a petesejtre várakozva...


Ha terhesnek érzed magadat, azaz kimaradt a vérzésed, akkor vegyél egy terhestesztet, és csináld meg reggeli első vizeletből. Ki fogja mutatni, hogy mi a helyzet.

2010. márc. 16. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

NEm kell reggeli vizelet, én este 9 kor csináltam, rá 2 napra is este, mind2 poz. lett.


Ennyi idő után már kimutatja akármikor.


2. voltam

2010. márc. 16. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!