Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mennyi esélyem van babóra?

Mennyi esélyem van babóra?

Figyelt kérdés

Márc 5-én volt ovum.

Utoljára febr. 6-án jött meg. Többször volt már 38-40 napos a ciklusom, de nem túl gyakran.

Tegnap negatív volt a tesztem, este teszteltem.

Van még esélyem a babára?

Ilyenkor már ki kellene mutatnia a tesztnek az eredményt?


2010. márc. 16. 17:01
 1/7 A kérdező kommentje:
Ja, és x-epil tesztet használtam. Tényleg őszinte válaszokat várok. :)
2010. márc. 16. 17:03
 2/7 anonim ***** válasza:

A normál 28-29 napos ciklusoknál legkorábban 26.napnál mutatja ki a nagyon érzékeny teszt a reggeli vizeletből, de ha a ciklusaid ilyen hosszúak, akkor még korán teszteltél. Lehet, hogy csak a hétvége felé egy 10-es vagy 25-ös érzékenységű teszt fogja kimutatni.

Sok sikert és türelmet!

2010. márc. 16. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ha március 5-én volt ovud és a környékén voltatok együtt, akkor ha megtermékenyülés történt kb. most kezdi jól érezni magát a petecsomó a méh falában. Ha ez így van, akkor ilyen esetleges korai terhességnél csakis reggel mutatja ki a teszt a hcg hormont.
2010. márc. 16. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
ha neked ilyen hosszuak a cklusaid akkor a nemvart napjan kellett volna tesztelj, mert elotte nemnagyon mutatja ki barmilyen is a teszt. de ha tudod bizit hogy 5en volt ovulaciod akkor kene mutassa a teszt elmeletileg..
2010. márc. 16. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a gyors válaszokat! :)
2010. márc. 16. 17:16
 6/7 anonim ***** válasza:
Még csak 16-a van, ha biztos 5-én volt ovud, még csak 11. dpo-n vagy. Tegnap este értelmetlen volt tesztelned, ilyen korán csak érzékeny teszttel és reggeli 1. vizeletből lett volna esélyed, hogy látsszon vmi. Még 2-3 nap kéne szerintem. Tapasztalatból mondom, ne ess kétségbe!:)
2010. márc. 16. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
túl korán teszteltél. leghamarabb 19-én reggel kéne
2010. márc. 17. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!