Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Már nincs esélyem a babóra?

Már nincs esélyem a babóra?

Figyelt kérdés
Egy napos késéssel de megjött, de viszont egy héttel már elötte sürün elöfodult hogy vérezgettem egy kicsit, ment a hasam. stb, aztán csináltam több tesztet is de negatív lett mind, csütörtökön megjött rögtön erös bordós színü vér jött beleölem ha pisiltem alvadt vérdarabkák a hasam is görcsölt kicsit tegnap is volt még de már kevesebb ma is kevesebb volt, van még remény? Volt már valaki igy terhes hogy meg volt neki rendesen??
2010. jan. 16. 16:39
 1/3 anonim ***** válasza:
teszt negativ,és megjött. Sajnos most nem vagy terhes.ha valaki terhesség alatt menstruál,akkor nincsenek görcsök,és inkább csak barna maszatolás nem erős bordó vér.Na és a teszt pozitiv.
2010. jan. 16. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Több tesztet is csináltam de negatív lett
2010. jan. 16. 17:14
 3/3 anonim ***** válasza:
Akkor majd legközelebb. Mi egy évig próbálkoztunk, rengeteg tesztet vettem, és nagyon el voltam keseredve. Aztán csak összejött. Ne aggódj. Menni fog.
2010. jan. 16. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!