Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ugye már nem sok az esélyem...

Ugye már nem sok az esélyem babóra?

Figyelt kérdés
Mindig pontosan 28 napra szokott megjönni.Ma volt a 3.nap hogy nem jött meg.Tegnap és ma reggel is narancssárgás színű folyásom volt kevéske,ilyet még nem tapasztaltam,de 1 órája barna folyás kezdődött,nem sok néhány cseppnyi:(Ez már mensi lesz ugye? Sajnos a tesztjeim is negatívak:(( Illetve van egy tegnapi tesztem amit ma de kiakatram dobni,de megláttam rajta a 2.csíkot így nem tettem,bár tudom ez csak ábránd,mert az már nem jelent semmit...
2009. ápr. 24. 17:52
 1/5 anonim ***** válasza:
Ne add fel!!Még semmi sem biztos.Pár nap múlva sztem tesztelj
2009. ápr. 24. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
52%

Szia!


Na, vannak akik szerint ez butaság , de a saját példámról tudom , hogy van "beágyazódásos" vérzés, ami pont olyan , amilyet Te leírtál. Ha pedig van egy teszted 2 csíkkal, az mitől lehet ? Tényleg tréfából írom , kérlek te se vedd máshogy de azelőtt ittál valamit , hogy két csík lett rajta? :DD

Szerintem légy bátor, és holnap reggel csinálj még egy tesztet.Szerintem azért van esélyed...

2009. ápr. 24. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
84%
csak később lett a második csík? Nem akarok rosszat neked, de rá van írva a tesztre, hogy órákkal később már nem értékelhető....hát nem tudom...
2009. ápr. 24. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
50%
Szia!Esély az mindig van!Csinálj még egy tesztet!Én is igy jártam,hogy később jelent meg a csik,most 3 éves a kisfiam!Sok sikert!
2009. ápr. 24. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Szeritnem varj par napot es csinalj meg egy tesztet. Nekem soha de soha nem lett ketcsikos a tesztem meg halvanyan sem ha nem volt baba. Tobbszor olvastam ezen az oldalon, hogy sokakat becsapott a ket csik es nagyon elcsodalkozom mert nekem ha nem volt baba nezhettem orakkal utanna soha nem volt masodik csik. Pedig rutinos tesztelo vagyok es nem egy-ket fajta teszt jart mar a kezemben. Ezt csak azert irtam le mert ha nallam ilyen lenne akkor en ket nap mulva reggeli vizeletbol tesztelnek. Felre ne ertsetek, ezen az oldalon olvasgatva tudom, hogy vagytok paran akiket becsapott a teszt de nekem meg egyik teszten sem sikerult ketcsikot produkalni csak tavaly amikor terhes lettem.
2009. ápr. 24. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!