Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Nem tudom mit tanácsoltok,...

Nem tudom mit tanácsoltok, csináljak e tesztet vagy ne?

Figyelt kérdés
Minden hónapban időben megjön a mensim, de nem olyan mint régebben volt. ezt olyan három hónapja veszem észre. Azóta olyan mintha nőne a hasam, illetve néha nagyon rosszul vagyok és érdekes fájdalmaim vannak a hasamban és a derekamban. Akinek volt már hasonló tapasztalata légyszives írja le.
2010. márc. 16. 14:32
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:

Na, MOST döntöttem úgy, hogy megsáfolom ezt a babonát. 36 hetes terhes vagyok, és még volt itthon elfekvőben egy Lily terhességi tesztem, mártogatós. 2 perce mnegcsináltam. Azonnal erős pozitív lett, hamarabb jött ki a tesztcsík, mint a kontrollcsík.


Legenda, babona megcáfolva. A terhességi teszt a 3 hónaposnál idősebb terhességet is kimutatja.

2010. márc. 16. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
2010. márc. 16. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
Szerintem sem. Azt viszont nagyon nehéz elhinnem, hogy 18 hetes terhesen 25 alatt volt a HCG-je.
2010. márc. 16. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 A kérdező kommentje:

Sziasztok. Sajnos a teszt negatív :((((((

De bejelentkeztem nődokihoz, nehogy más baj legyen. Köszönöm mindnyájatoknak.


Egyikőtök írta hogy nem tervezünk babát, hát nem tervezünk de ha jönni akar akkor nagy szeretettel várjuk :)))

2010. márc. 17. 07:59
 15/18 anonim ***** válasza:
Szia! Sajnálom hogy nem sikerült, de majd legközelebb! Csak pozitívan!
2010. márc. 17. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
de figyi! :) ha nem terveztetek, de most mégis elszomorít a híre, hogy nem jön, akkor lehetséges, hogy eljött az idő... lehetséges, hogy most kéne belevágnotok, nem jól mondom? :)
2010. márc. 17. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 A kérdező kommentje:

14:09-nek

Igen mi is így gondoljuk, és valóban szomorú lettem hogy a teszt negatív. Mi viszont pozitívak vagyunk, babaprojekt indul:)))


Szép napot nektek!

2010. márc. 17. 15:32
 18/18 anonim ***** válasza:
gartula az elhatározáshoz és mielőbbi gyermekáldást kívánok!
2010. márc. 18. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!