Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Terhes vagyok vagy csak...

Terhes vagyok vagy csak felfáztam?

Figyelt kérdés
Hetek óta gyakrabban megyek pisilni ma hajnalban 5x voltam, egyéb terhességi tünetem nincsen. Kb. 6 hetes terhes lehetek, terhességi tesztjeim negatívak...
2010. márc. 16. 11:10
 1/4 anonim ***** válasza:

Negatív terhességi teszttel nehezen lehetsz terhes. Ráédásul a gyakori pisilés nem egyértelmű terhességi jel, nekem pl egyáltalán nem volt az első trimeszterben. Naponta 4x kellett csak, kevesebbszer, mint egyébként.


Ha nem jött meg, és esélyes a terhesség, akkor keresd fel a nőgyógyászodat.


A "felfázás" valójában húgyúti fertőzés. A tünetei a gyakori vizelési inger, a fájdalmas, csípő vizelés, és hogy egyszerre csak nagyon kevés jön. Antibiotikumos kezeléstől múlik el, úgyhogy a háziorvosodat se ártana felkeresni.

2010. márc. 16. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szerintem ha a tesztek negatívak, akkor csak felfáztál. Menj el nőgyógyászhoz.
2010. márc. 16. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ha nincs más tüneted,mint a sok pisilés+késik is egy hete a mensid,akkor nagy az esélyed arra hogy babás legyél.Ismerősöm már 2 hónapos terhes volt mikor kimutatta a teszt a babát.Ráadásul a dokija az UH alapján már viszonylag korán látta is a babát.
2010. márc. 16. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! Mindenképp megyek nőgyógyászhoz!
2010. márc. 16. 12:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!