Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Terhes lennék vagy csak...

Terhes lennék vagy csak felfáztam?

Figyelt kérdés
Lázas vagyok (39-40), sokat járok pisilni, fáj a bal oldalam,4 napja nem tudok enni:S 30-án kéne megjönnie..a barátommal az utolsó menszim után 3. 4. nap gumi nélkül csináltuk de nem ment belém. Nem tudom mi bajom van...tőletek kérek tanácsot előre is köszönöm
2010. aug. 26. 10:20
 1/6 anonim válasza:
szerintem csak felfáztál, és ezért még késni is fog a menstruáciod. de ezmellett terhes is lehetsz
2010. aug. 26. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
még ha alapbol teherbe esntél volna is , a felfázás miatt ugysem történik meg
2010. aug. 26. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:

szerintem itt nemfogsz értelmes választ kapni.

különben meg mind a kettő lehet,de inkább sztem menj el orvoshoz,az a legjobb megoldás(:

2010. aug. 26. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
szeritnem ekkora láz mellett, ha meg is termékenyültél, nem marad meg, talán be sem ágyazódik. tudja ő, hogy most nem vagy egészséges...
2010. aug. 26. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Szerintem nem vagy terhes,inkább egy vírusos marhaságot szedtél össze.(sokan azt hiszik nyáron nem lehet jól megfázni,hát bizony lehet)

Ha nem jönne meg a mensid,abban az esetben tesztelj egyet.


Egyébként első gyermekemnél 40 fokos lázzal feküdtem,mert oltásokat kaptam elötte pár nappal.Mégis ott volt a pocimban,megfogant.Meggyógyultam,és jöttek a terhes tünetek.Teszt egyből pozitív lett.

Szóval lehet magas láz mellett is megfogan a babó.

(most épp kamaszkorba lépő nagylány ez a babó)

2010. aug. 26. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

köszönöm a kommenteket:) hálistennek nemvagyok terhes...kigyógyultam...meg is jött szóval megnyugodtunk:)

köszönöm

2010. szept. 3. 18:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!