Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Terhes vagyok vagy csak...

Terhes vagyok vagy csak felfáztam? (lent szöveg)

Figyelt kérdés
18 éves vagyok...3 hete pettingeltünk a barátommal. Nem ment el de hát ugye az előváladék... "fogdozta még magát" és utána megujjazott. Tegnap is kb ugyan ez a sztori... viszont kicsit meg van duzzadva "ott lent" meg csíp ha pisilek meg ha hozzáérek kicsit fáj. A menstruációm késik 6 napja, és fájnak a melleim is. Most akkor felfáztam vagy valami fertőzést kaphattam, vagy estleg terhes vagyok? :S Nem igen találtam ilyen kérdés.. tudom a kérdésem első felére elég sok kérdés van már.. de ilyet nem találtam szal ne "kövezzetek" meg lécci :)
2010. febr. 14. 21:59
 1/1 anonim ***** válasza:

Nos, a "terhes vagyok-e" kérdést egy terhesteszt eldöntheti. 3 hét után már tutibiztos az eredmény.


Ezenkívül "felfáztál", azaz húgyúti gyulladásod is lehet. Ehhez orvos kell, mert antibiotikummal kezelik, a házi praktikák csak elnyújtják a gyógyulást, ha segítenek egyáltalán. Addig is, amíg eljutsz a háziorvosodhoz, igyál a szokásosnál is több vizet!

2010. febr. 14. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!