Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Felfáztam és most van peteérés...

Felfáztam és most van peteérésem próbálkozhatunk?

Figyelt kérdés
Sziasztok!Úgy érzem felfáztam, erő szaga van a vizeletemnek és pisilni is sűrűn kell , valamint fáj közben. Ov. teszt pozitív most kellene próbálkoznunk. Mit tanácsoltok? Hagyjuk ki ezt a lehetőséget? Ha most szedek antibiotikumot és esetleg sikerülne teherbe esni az káros lehet? Segítsetek!
2010. dec. 26. 10:08
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Menj el orvoshoz. Én ettől függetlenül próbálkoznék, az antibiotikumtól semmi de semmi baja nem lesz a babának.
2010. dec. 26. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Én ha fel vagyok fázva, akkor nem a szexen jár az eszem. (Bocs, de ez a véleményem)

Valamint, ha fáj vizeléskor, az már húgyúti fertőzést is jelent, ami könnyen átterjedhet a környező szervekre (petefészek, hüvely, méh), így ha szeretkeztek még a párodra is átadhatod a fertőzést.

2010. dec. 26. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Most nekem sem a szex jár az eszemben, de nagyon szeretnénk babát. Sajnos volt már egy vetélésem, ill. egy méhen kívüli terhességem is. Türelmesebbnek kellene lennem tudom. Holnap megyek orvoshoz, ki kell kezeltetnem.
2010. dec. 26. 10:30
 4/10 anonim ***** válasza:

Második vagyok

megértelek, hogy szeretnél nagyon babát, de most az a fontos, hogy kezeljék a gyulladást.

Te sem bocsátanád meg magadnak, ha emiatt még egy vetélést át kéne élned emiatt. Légy türelmes, hidd el, hogy megéri.

2010. dec. 26. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Teljesen igazad van. A kérdést is ezért tettem fel. Türelmes leszek, majd a jövő hónapban próbálkozunk. Köszike
2010. dec. 26. 10:57
 6/10 anonim ***** válasza:

Szia!

Voltál orvosnál?? Mit mondott??

2010. dec. 28. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Szia! Voltam megnézte a vizeletemet, nem volt benne vér stb. Semicilint írt fel. Képzeld el aznap mikor írtam min. 6 liter vizet, teát ittam meg, hogy a bacikat kimossam. Úgy gondolom sikerült. Ja és még nem volt peteérésem, mert még nem emelkedett meg az alaphőm.Lehet hogy ma van (36.3)a hőm. 15. napon tartok a ciklusban. MA nem lesz próbálkozás mert nincs a párom itthon, de tegnap voltunk együtt. Szerinted van esély:_)
2010. dec. 30. 17:24
 8/10 anonim ***** válasza:

Szia!

Örülök neki, hogy jobban vagy. Ha tényleg szépen kitisztultál, akkor szerintem van esély a babára. A szeptemberi,októberi babák olyan kis nyugisak. Az én fiam is októberi.:) Semmi gondom vele.

Kívánom, hogy sikerüljön a kisbaba! És tényleg ne haragudj az első válaszomért, nem úgy gondoltam.

De most már jobban figyelj magadra, már lehet hogy ketten vagytok pár nap múlva. Öltözz fel rendesen, amikor kimész a hidegbe. Dupla zokni, mert lábról fázik fel az ember a legkönnyebben.

2010. dec. 30. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Szia!Dehogy haragszom. Vigyáztam magamra, mindig jól beöltözök, de ennek ellenére jött a baj. Képzeld el ma is mértem a hőm, de még mindig 36.3, pedig a 16. nap ez már. A ciklusom pedig 28 napos volt eddig. Késői peteérés lesz ez vagy nem lesz. Gondolj ránk! BUÉK Puszka!
2010. dec. 31. 09:40
 10/10 anonim ***** válasza:

Azért ne add fel!! Még lehet ebből baba, lehet, hogy a felfázás kavart be és így reagált a szervezeted, mert tudja, hogy vágysz a babára.;)

BUÉK Nektek is!:)

2010. dec. 31. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!