Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A férjemmel megnyalattam a...

A férjemmel megnyalattam a PG53 mikroszkópom, és páfrányos lett neki is. Nem evett, nem ivott, nem cigizett 1 órán keresztül! Valakinek van ötlete, hogy miért? Akkor ennyire megbízhatatlan?

Figyelt kérdés
2010. márc. 15. 22:49
 1/10 anonim ***** válasza:
Nekem az életben nem működött ez a mikroszkóp... Nekem a "tojásfehérjés" napok figyelése működött. :)
2010. márc. 15. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Elnézést a hülye kérdésért, de megtudhatnàm, hogy miről beszéltek??? (Komolyan kérdezem!)
2010. márc. 15. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Nekem is volt ilyen nyalogatós tesztem, de abszolút nem megbízható módszer!
2010. márc. 15. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Ez egy gyógyszertárban kapható "teszt", egy mikroszkóp, ami a nyálad, vagy hüvelyváladékod segítségével megmutatja (illetve mutatná), hogy melyek a termékeny napok, mikor érdemes együtt lenni a pároddal, ha babát akartok. (első válaszoló üzeni a második válaszolónak).
2010. márc. 15. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
pé óta 10 napja egyfolytában páfrányos vagyok. Kezdtem örülni, de úgy látom feleslegesen...
2010. márc. 15. 23:15
 6/10 anonim ***** válasza:
mik vannak!
2010. márc. 15. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Itt az egyik forgalmazó e-mail címe, írd meg neki! Egyszer én is kérdeztem tőlük valami furcsaságot és olyan készségesen és segítőkészen válaszoltak hogy le a kalappal. Nyugodtan kérdezd meg azt is hogy mire utal ha sok napja párfányos!

info@gebauerpharma.hu

2010. márc. 16. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

köszi, akkor írok is nekik...

lehet, hogy mégis csak összejött a baba, csak valamit fordítva csináltunk :):):)

2010. márc. 16. 11:11
 9/10 anonim ***** válasza:
Szia! Én is megnyalattam a férjemmel is, és a kislányunkkal is a PG53-at, és nekik is páfrányos lett. Dobd ki, használj helyette LH tesztet, én is ezt teszem. :)
2010. márc. 17. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

szia!

csak az a baj, hogy arra nekem a gatyám rá menne, mivel nekem nem a középidőben van peteérésem, ha egyáltalán van.

2010. márc. 17. 10:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!