Keresztanya92 kérdése:
.23éves vagyok, egy éve prôbálok teherbe esni, eddig sikertelen. Ebben a hônapban ovu teszteztem, és nagyon bïzbenne, hogy most jött el az én idöm.! Ki nem várja 22-e körul rajtam kivul?
Figyelt kérdés
2015. okt. 10. 18:41
1/19 anonim 



válasza:





Én pár napja gazdagodtam egy pozitív tesztel, de neked drukkolok! :) és mindenképp írd meg mi lesz!
2/19 A kérdező kommentje:
Gratulàlok! Neked egyböl sikerult? Milyen tuneteid voltak?
2015. okt. 10. 19:15
3/19 anonim 



válasza:





az ovuteszttel megnövelted az esélyeket, szorítok!
Megy egy privát üzi!
4/19 anonim 



válasza:





Olvasd el ezt! elég biztató. Főleg a 3. hozzászóló története.
www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__terhes..
Imádkozok érted!
(a privátban író vagyok ) :)
5/19 anonim 



válasza:





ezt olvastam egy másik kérdés hozzászólásai között:
"Mi 3évig próbálkoztunk, míg tudomást szereztem az ovutesztről és egyből rendeltem is 50db-ot! Elkezdtem használni, és az első hónapban sikerült is a baba, előtte 3év 2hónapig nem! Mellesleg nekem nagyon pocsék görbém volt kismamásan is, pedig higanyosat használtam, így a hőmérőzésnek sem lehet nagyon hinni...."
6/19 A kérdező kommentje:
Ezek nagyon biztatôak, remélem eddig csak az idözitéssel volt a baj,és nem pedig valami komoly bajom van...
2015. okt. 10. 20:13
7/19 anonim 



válasza:





most olvasgatom, ki hogyan mondta el a párjának, hogy összejött és rengetegen írják, hogy 1 év sikertelenség után váratlanul összejött. Minden ciklus más, de az ovuteszt most sokat segíthetett. Bízzunk!
8/19 ReniAdam 



válasza:





Én holnap reggelre nem varom. 8 pozitiv után remelem is hogy nem jön meg :)
9/19 anonim 



válasza:





Második havi próbálkozás, 19-re nem várom... de nagyon nem :)
10/19 anonim 



válasza:





Első hozzászóló vagyok, nekem a 14. hónapban jött össze.
Semmi tünetem nemvolt, csak az hogy nem jött meg.
Teljes szívemből kívánom hogy sikerüljön neked!!
Kapcsolódó kérdések:
Minden jog fenntartva © 2025, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu
A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!