Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Tavaly decemberben elvesztette...

Tavaly decemberben elvesztettem 11hetes magzatomat! sajnos mütétemis volt ebből kifolyolag most már 9 hónapja probálkozunk de nem sikerült még! Vajon lehet még kis babám?

Figyelt kérdés
Kétségbe vagyok esve! Nagyon szeretnénk már!
2008. szept. 10. 08:50
 1/3 anonim ***** válasza:

Persze,hogy van esély,ne görcsölj rá,mert akkor azért nem fog sikerülni.Én idén vesztettem el a 21 hetes élő magzatot,amit meg kellett szülni és utánna még kaparás is volt.(sajnos nem volt egészséges)Ráadásul bennem hagyták a méhlepény 2 darabját,ami hál Istennek magától távozott.

Én nem hagytam abba az Elevit szedését úú.minden nap 1-et vettem be.(március óta)Nagyon sokat próbálkoztam az ovulációs időszak főbb 3 napjában szexeltünk a párommal és minden aktus után 20-30 percig párna volt a fenekem alatt.Most kb.10-11 hetes terhes vagyok,holnap megyek dokihoz és remélem minden rendben.

Nyugi sikerülni fog!

2008. szept. 10. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
én is szedem az elevitet én sem hagytam abba!és nagyon várom már hogy teherbe essek!és azt hiszem ezzel igy most meg nyugtattál. köszi!
2008. szept. 10. 09:02
 3/3 anonim ***** válasza:

Az a baj, hogy sokan, akik gyereket szeretnének nagyon rágörcsölnek erre a témára, amit nem kéne, mert ez az érzelmi görcsösség sokszor a hátulütője a dolgoknak. Ezt tapasztalatból tudom, ahogy sokan mások is. Sajnos az is előfordul, hogy ideje korán elveszíthetjük a magzatot, mint ahogy te is írtad.

Azt tudom neked javasolni, mint a többiek is: Ne görcsölj rajta, mert akkor annál nehezebb lesz teherbe esned!

Kitartás, mert ami késik nem múlik!

2008. szept. 10. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!