Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Nagyobb esélyem lehet?

Nagyobb esélyem lehet?

Figyelt kérdés

Tegnap megnéztem asszem az ezo.com-on a jónás napjaimat.

Utánna átmentem a ciklus.hu-ra itt jelzem a mensimet és itt is meg az angol oldalon is megegyeznek a peteérésem dátumai.Igy nagyobb a valószínűsége h sikerül ezzel a módszerel teherbeesnem?Csak azért kérdezem mert hát ugye a jónás módszer a holdállást nézi születési idő alapján a ciklus.hu meghát kiszámolja a pé-t a mentstruáció alapján.Szerintetek ez számít valamit??Lécci véleményt tapasztalatot írjatok.Egy türelmetlen babáraváró nő


2010. márc. 14. 21:24
 1/4 anonim ***** válasza:

A ciklus.hu-n ne vedd 100%-ra a tuszorepedest, mert az csak nagyjabol szamitja ki Neked, nem azt nezi hogy eppen hogy all a hod. Ha a fertilityfriend.com-ot hasznalod az sokkal jobb, az az ebredesi hod alapjan huzza be az ovulaciot, tehat ott biztosabbra mehetsz. Fontos hogy merd a hod, probald meg mindig ugyanabban az idoben, ugyanott es ugyanazzal a homerovel. En huvelyben szoktam, az mondjak honaljban nem ponos.


A Jonas-modszer, haaat nem tudom. Nem tudom hogy higyjek-e benne vagy sem, igy akkor is probaljuk amikor ovum van, meg a Jonas napomon is. Igy biztosra megyunk. :)


Miota probalkozol?

2010. márc. 14. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Szia, pont pár perce írtam egy másik kérdezőnek is, de Neked is beírom:

A PG53 ovulációs mikroszkópot nem próbáltátok? Mi tavaly júliusban döntöttünk a babáról, hogy érkezhet, ha szeretne. Augusztusban vettem egy ilyen mikroszkópot, és szeptember végén meg is fogant a baba. Most vagyok Vele 27 hetes terhes.

Ez a PG53 szerintem egy nagyon jó kis készülék, gyógyszertárban lehet kapni 2.000 Ft-ért, nyálból kimutatja az esélyes napokat. Akárhányszor használható, könnyű a kezelése. És csak ajánlani tudom. Egy próbát Nálatok is megér szerintem :)


Én amúgy a Jónás módszerben nem hiszek. A ciklus.hu-t én is használtam, nagyjából ott is belőtték a peteérést, de nem volt tökéletes. Hiszen a női szervezetre sok minden hat, nem gépek vagyunk, hogy minden tökéletesen előre kiszámítható legyen. Én ezért próbáltam meg azt a PG53-t.

2010. márc. 15. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Egy éve próbálkozunk.Eddig csak a természetre biztuk de mostmár szeretnénk alkalmazni valamilyen módszer.Megveszem holnap amit irtál,nagyon köszönöm
2010. márc. 15. 15:11
 4/4 A kérdező kommentje:
Gratulálok a babához!!!!
2010. márc. 15. 15:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!