Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Nagyobb lenne az esélyem a...

Ketteske kérdése:

Nagyobb lenne az esélyem a teherbeesésre?

Figyelt kérdés
34 éves vagyok, párom 35. Túl vagyunk egy missed ab.-on és egy 28 hetes baba elvesztésén, igy szerintem érthető, hogy most már nagyon türelmetlenek vagyunk. Minden létező kivizsgáláson átestünk, minkettönkkel minden rendben van. Szerintetek, ha iratok magamnak clostylbegitet, hamarabb leszek megint terhes? Ha amúgy rendben vannak a hormonjaim meg a ciklusom is, ir fel ilyet az orvos, hogy megnöveljük az esélyeket? vagy ez hülyeség? Csak már annyira várom ezt a babát...:(
2010. aug. 30. 13:01
 1/5 anonim ***** válasza:

Én is Clostit szedek, és Duphastont a beágyazódás segítésére. Egyértelmű, hogy növeli az esélyeket.

A 28 hetes babát miért vesztetted el? Ha szabad megkérdeznem?

2010. aug. 30. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Egyébként nekem is szabályos a ciklusom, és mégis felírta az orvos, hogy támogassa a peteérést.
2010. aug. 30. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
szerintem segítene, nyugodtan szedd..
2010. aug. 30. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Kedves első válaszoló! A babát nem tudom miért vesztettük el, pedig volt boncolás is. Mindent rendben találtak. :( kisfiú lett volna.
2010. aug. 30. 13:47
 5/5 A kérdező kommentje:
Ja, és köszönöm a válaszokat, már kértem is időpontot a dokimnál.
2010. aug. 30. 15:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!