Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha a tabletta szedése előtt...

Ha a tabletta szedése előtt évekig napra pontos ciklusom volt, akkor nagyobb rá az esélyem hogy most miután abbahagytam (8 év meliáne) a szedést hamarabb helyreáll?

Figyelt kérdés
2010. okt. 28. 10:38
 1/2 anonim ***** válasza:
Bízzunk benne, de garancia nincs semmire. Én inkább azt mondanám, hogy MIUTÁN majd helyreáll, nagyobb eséllyel számíthatsz arra, hogy szabályos lesz, mint akinek előtte nem volt az.
2010. okt. 28. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Szia!

10 év Triodena szedés után még mindig nem állt be a ciklusom, pedig már tavaly decemberben abbahagytam a szedését és tabi szedés előtt mindig pontosan 28 napos volt a ciklusom. :S Azóta voltam többször nőgyógyásznál, többféle gyógyszert is kaptam, de még mindig rendszertelenül jön meg. Az egyik nőgyógyász azt mondta, hogy ez így teljesen normális és hogy idő kell ahhoz, hogy helyrerázódjon a szervezet, és ne izguljak...

2010. okt. 29. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!