Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Egy héten hányszor érdemes...

Egy héten hányszor érdemes szeretkezni, hogy terhes legyek?

Figyelt kérdés

A párommal gyereket szeretnénk. Azt már tudom, hogy peteérést megelőzően, és utánna meddig érdemes próbálkozni, viszont úgy tudom, hogy ha egy héten többször próbálkozunk, akkor úgymond, csak vakktölténny jön, vagy gyengébbek? ez igaz, ha igen hányszor érdemes próbálkozni?

köszi


2008. szept. 9. 18:25
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Szia.Mi úgy csináltuk,hogy minden másnap szeretkeztünk,főleg peteéréskor :)Ha minden nap együtt vagytok akkor gyengébb a sperma...Minden jót

32hetes kismama

2008. szept. 9. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
34%
Ez hülyeség. Húzzatok bele nyugodtan, minden nap. :-)
2008. szept. 9. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a dr. azt mondta, hogy peteéréskor minden nap legyünk együtt 7napon keresztül, amúgy meg általában 2naponta.
2008. szept. 9. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Abban az egy hétben ahányszor csak bírjátok, és jól esik. És szépen támaszd alá magad párnával, hogy ne csorogjon ki... többszöri aktusnál gyengül a minöség, kisebb a mennyiség - mégis, az ÖSSZhatás sokkal jobb.
2008. szept. 9. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!