Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Egy héten hányszor kell...

Egy héten hányszor kell szeretkezni, hogy tuti terhes legyek?

Figyelt kérdés
Kiszámoltam mikor van peteérésem, csináltuk is. Hőmérőztem is, az se jött be. Mit tegyek még? A doki szerint semmi bajunk nincs.
2010. aug. 25. 17:20
 1/10 letta88 ***** válasza:
73%

Szia!

csak annyit szeretkezzetek amennyi jól esik!hidd el az be fog jönni!szurkolok!

2010. aug. 25. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
51%
ne görcsöljetek rá!!!
2010. aug. 25. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
59%

Az együttlétek számának növelése a gyerek nemét befolyásolhatja csak, esetleg.

Gyakoribb együttlét esetén nagyobb az esély lányra. Megfigyelés, hogy a peteérés előtt 1-2 nappal vagytok együtt, akkor szintén elképzelhető, hogy lány lesz.

2010. aug. 25. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Kedves utolso meg kell hogy cafoljam a valaszodat :)

1.gyakran voltunk egyutt a parommal,majdnem minden nap :D

2.a peteeresem napjan epp nem voltunk egyutt,...megis KISFIUNK lesz :D

Kedves kerdezo,amikor csak jol esik,es megkivanjatok egymast,akkor kell szeretkezni,mindent bele,nagyon szurkolok.

Mi amugy 1 honapot dolgoztunk rajta,es elsobol osszejott,nagyon szerencsesnem tartom magunkat,biztosan nektek is sikerulni fog.

Szep napot :))

2010. aug. 25. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Nem kell rágörcsölni. Akkor legyetek együtt, amikor kedvetek van hozzá, nem azért, mert akkor van peteérés meg termékeny időszak. Nekem is első hónapban összejött, pedig nem foglalkoztam ilyenekkel. Egyébként meg okos a természet, mert a termékeny időszakban kívánosabb a nő, ezért könnyű akkor együtt lenni. Legalábbis én a hónap közepe felé mindig jobban kívánom a szexet, mint máskor. Úgyhogy koncentrálj inkább arra, hogy érezzétek magatokat/egymást, ne a baba miatt szexeljetek, hanem egymásért, és hamar ott lesz.
2010. aug. 25. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Ó, hát tudom, hogy nem szabadna görcsösen akarni. A fiam is majdnem 1 év próbálkozás után sikerült. Már 34 éves vagyok, lehet hogy most még nehezebb lesz. Lassan kifutok az időből. / a fiam 9 éves/
2010. aug. 25. 21:31
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Elég 1szer is:)


Mindkét fiamnál akkor voltunk együtt, amikor úgy gondoltam, már biztosan túl vagyok a peteérésen... Elmúlt középidő, és nálam jelei nem szoktak lenni a pé-nek. Mi úgymond, akkor "védekeztünk". Aztán nem jött meg, jöttek a jelek és terhes voltam.

Ismerősök szekáltak is, hogy ha nem akarunk több gyereket, akkor sűrűbben kell együtt lennünk:) Ugyanis, amikor készültek a fiúk, akkor azokban a hónapokban csak azon az 1 napon voltunk együtt:)



Szóval, elég 1szer is együtt lenni, de jó időben...


Drukkolok++

2010. aug. 25. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Hát!Abban igaza van mindenkinek,hogy akkor kell együtt lenni,amikor jól esik!Azt mondják,50%-kal nagyobb az esély,ha minden másnap vagytok együtt!Mi ezt is kipróbáltuk és mégsem jön a baba már egy éve... :-(
2010. aug. 26. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Nekünk elsőre összejött, se előtte se utána nem voltunk együtt egy hétig az tuti. Szóval van ilyen is. :)
2010. aug. 27. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

tudom, hogy elég nehéz minden hónapban a várakozás,de a remény hal meg utoljára...minden másnap kell csinálni,+ kis vitaminpótlás.Kifog jönni az a fránya két csík..és majd lehet örülni a babócának!

SOK SIKERT

2010. aug. 28. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!