Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Nem tudtam, hogy babát várok...

Nem tudtam, hogy babát várok és elvetéltem. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
hát,néhányan vártátok hogy jelezzem mi történt.sajnos megtörtént a baj!!!!2éve vártuk hogy sikerüljön,és nem akart világra jönni!votam dokihoz mondtam neki hogy 2 tesztem és pozitiv lett aztán az állitolagos menzesz vége utánn,már negativat teszetelte!tegnap voltam uh-on,és ő nem látott semmit!nem kell ilyenkor eü kaparást csinálnia?vagy tellyesen kiürültem volna!?most pedig ilyen fehér krémes nyálkás folyásom van.
2008. szept. 9. 11:46
 1/4 anonim ***** válasza:
Szia,én is igy jártam és itt lehordtak a csajok hogy mért nem megyek dokihoz.Ezt kémiai terhességnek hivják és kiürül a mensivel uh. nem is lehet kimutatni.Sajnálom hidd el tudom milyen érzés ..:(
2008. szept. 9. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Én is sajnálom, de ne keseredj el, sikerülni fog!!!

Ne izgulj, a doki biztosan tudja mit csinál és mit látott, ha ő nem mondta biztosan nincs további teendő!

Próbáld kicsit kipihenni magad, és pár hónap után újult erővel vághattok bele a babaprojektbe! Sok sikert, és ne add fel! Mi is 2 éve vártuk, h teherbe essem, és most sikerült!

2008. szept. 9. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
köszönöm a biztatásotokat!csak hát tudjátok nekem már meghalt 1 gyermekem.meg szültem s félorát élt egy vidéki korház felszereltsége miatt!nem volt ott semmi!aztán meg született a kisfiam,aki 6éves lessz oktoberben.most+nem sikerül a kisteso!!!!!!
2008. szept. 9. 13:04
 4/4 anonim ***** válasza:

Az előző vagyok.

Nagyon sajnálom ami veled és a babátokkal történt, fogadd együttérzésem!

2008. szept. 10. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!