Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Honnan tudom, hogy elvetéltem-...

Honnan tudom, hogy elvetéltem-e már, ha nem is tudtam, hogy terhes vagyok?

Figyelt kérdés
2009. febr. 23. 09:48
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Egy kicsit bővebben írj, így nehéz rá válaszolni!
2009. febr. 23. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ez érdekes én is sokat gondolkodtam mar ezen,hogy talan mar voltam is terhes,csak nem tudtam rola és kicsi késés után egy erösebb mensivel vége is lett,észrevétlenül.Hallottam már ilyesmiröl.
2009. febr. 23. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Szóval azt szeretném tudni hogy ha valaki mondjuk terhes de még nem tud róla mert megjött neki rendesen,és a menstruációval együtt volt a vetélés!Akkor én honnan tudom hogy terhes voltam csak elvetéltem??Sajna máshogy nem tudom megfogalmazni
2009. febr. 23. 09:55
 4/7 anonim ***** válasza:
64%
puff neki, ha nem tudtál róla, akkor valószínűleg nem is voltál terhes, vagy csak annyira, hogy volt egy megtermékenyült, de beágyazódni nem képes sejtcsomód, általában 25%ban a megtermékenyülésnek nem lesz terhesség a vége DE EZ NEM TERHESSÉG, terhesség az, ha van szívhang, addig még a pozitív teszt is jelenthet üszökterhességet, méhenkívülit, stb. szóval szerintem sehogy, mert ez csak egy kezdemény lehett maximum
2009. febr. 23. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszi a választ!
2009. febr. 23. 09:57
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Hát azt olvastam hogy a terhességek 50%-a vetélessel végződik,de ebből csak 10-15%-ot vesznek észre.Tehát a terhesség megszűnik a menstruációval együtt (nagy százalékban genetikai okokmiatt)
2009. febr. 23. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Nekem lombikom volt, ami elsőre sikerült, elküldtek már terhesgondozásra, de oda majdnem 3hètre kaptam időpontot, már 2hèt eltelt azóta ès aggódom. Különösebb jel nincs, akkor is lehetsèges vetèlès, vagy az csakis vèrzèssel járhat???
2016. máj. 16. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!