Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Az ovu-mikroszkóp beválhat?...

Az ovu-mikroszkóp beválhat? Inkább nyállal vagy cervix-szel csináljam? A nap melyik szakában? Reggel érdemes?

Figyelt kérdés

Annyi pro és contra érvet hallottam már...

Remélem, hogy vannak olyanok, akiknek a segítségével sikerült a baba!


2008. szept. 9. 08:43
 1/2 anonim ***** válasza:
Én is ezt használom,s nekem nagyon jó.Persze aki nem ért hozzá az azt írja róla,hogy nem vált be.Nekem hosszú idő kellett,hogy kitapasztaljam.Igazából most jöttem rá a valós müködésére.Én most pont abban a szakaszban vagyok,hogy páfrányos már 6.napja.Tehát most van peteérés.Lényeg,hogy elötte jó bő egy órával ne egyél-igyál,s ne is dohányozz.Tiszta buborék mentes nyál legyen!A b.nőm 2 éve probálkozott,de semmi.Megvette,s az első peteérést ahogy mutatta terhes is lett.
2008. szept. 9. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Elfelejtettem:Nekem csak a nyál vált be,s d.e.az-az ilyenkor és este 19 ó.körül ismét megcsinálom.Reggel nekem semmit ......
2008. szept. 9. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!