Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mióta eldöntöttük, hogy babát...

Mióta eldöntöttük, hogy babát akarunk, össze vissza menstruálok, és hízok. Mi van velem?

Figyelt kérdés
Ugyan úgy étkezem, ugyan úgy sportolok napi rendszerességgel. Eddig napra pontosak voltak a ciklusaim, 4 hónapja viszont hol 20 napra hol 35 napra kezdek el menstruálni. Felszedtem 4 kilót 4 hónap alatt, úgy, hogy alig eszem. Mi történik velem?
2015. szept. 11. 08:35
 1/3 anonim ***** válasza:
Lehet vmi hormonprobléma is, menj orvoshoz!
2015. szept. 11. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
66%
Stressz a baba projekt miatt. Probelj meg sokat relaxalni es nem kattogni a teman. En is igy vagyok, hogy ahogy eldontottuk, hogy johet a baba 4 honapra teljesen kimaradt a mensim.
2015. szept. 11. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Nekem csak egy szokatlanul hosszu ciklusom lett pont az elsö babavallalos honapban. Lehet stressz, lehet hormonproblema is, a kettö pedig siman összefügghet. A stresszfaktort egy csaladalitasos alkalommal ki lehet szürni, a hormonproblemat kideriteni pedig vervetellel lehet, illetve erdemes terheleses cukrot is nezetni.


A stressz befolyasolhatja a pajzsmirigy müködeset, es alulmüködes okozhat rendszertelen menstruaciot es hizast a keves kaloriabevitel ellenere is.

2015. szept. 11. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!